Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Rosomak55
Marek Sikora
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Dobrodružný
Pohádka
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Čtyři lvi
(2010)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Drž hubu!
(2003)
Demolition Man
(1993)
Nedotknutelní
(2011)
V Bruggách
(2008)
Já, robot
(2004)
Poslední samuraj
(2003)
Trestná lavice
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno