Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
BabuskaB
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Už babička z Ostravy
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Krimi
Thriller
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Sophiina volba
(1982)
Kramerová versus Kramer
(1979)
Notting Hill
(1999)
Samotář v Seattlu
(1993)
Madisonské mosty
(1995)
Vzpomínky na Afriku
(1985)
Rain Man
(1988)
Sedm
(1995)
Pelíšky
(1999)
Účastníci zájezdu
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Čulo
BabuskaB
Časové pásmo bylo změněno