Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Saxess
Zdeněk
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Já jsem já :D
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Sci-Fi
Fantasy
Drama
seriál
film
Japonsko
USA
Austrálie
Francie
Nový Zéland
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Živí mrtví
(2010)
Spartakus
(2010)
One Piece
(1999)
Šingeki no kjodžin
(2013)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Červený trpaslík
(1988)
Naruto
(2002)
Boku no Hero Academia
(2016)
Vikingové
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel