Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Gladiátor II
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 11 bodů
Verena33
Verena Vukotič-Velecká
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Životopisný
film
TV film
seriál
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Dánsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vzkaz v láhvi
(2016)
Životy těch druhých
(2006)
Otevřená srdce
(2002)
Černá kniha
(2006)
Lepší svět
(2010)
Lovci hlav
(2011)
Návrat
(2003)
Evropa
(1991)
Underground
(1995)
Spása
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(16)
tron
HOCKEYKA
Ephemeris
Edildo
Mysanthia
Daddko
pago
Mrs.Europe
Marissa22
MORDOR741
dominik2312
AngelHeart22
JeToJanek
Uzovka666
Illeana
Adolph22