Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 3 body
Pancake
Lukáš Pavlista
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Animovaný
Drama
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Kanada
Velká Británie
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Perníkový táta
(2008)
Battlestar Galactica
(2004)
Hvězdná brána
(1997)
Hvězdná brána: Hluboký vesmír
(2009)
Teorie velkého třesku
(2007)
Futurama
(1999)
Pojďte pane, budeme si hrát
(1965)
Rick a Morty
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
Tigran
Avenger2006
MoreAdam
SamuelGOD
LubiCZ
ktimkovv