Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Rodinný
  • Krátkometrážní

Oblíbené filmy (10)

Baby Driver

Baby Driver (2017)

Víc takových filmů plsplspls, 10/10. Idk miluju to. Baby a Debora úžasný duo, kamera skvělá, dobře vymyšlený, zápletka geniální, co to tady vůbec vypisuju, ten film snad neměl chyby, které by mi vadily, jestli vůbec nějaké, kterých by si můj nenáročný mozek všimnul. Fakt pecka film, nechápu že ho vidím až 4 roky po premiéře. + tenhle film žije hudbou, a to mne extrémně baví. +káždopádně nechápu, proč to v kategoriích nemá, že je to romantický film, protože mi to přišlo dost romantické.

Logan: Wolverine

Logan: Wolverine (2017)

Zaručeně nejlepší film celé X-Men ságy. Jde o absolutně úžasný snímek. u kterého jsem ze sálu odcházel s otevřenou pusou. Miluju Hugha Jackmana jako Logana, nenašel bych nikoho kdo by se na tu roli hodil více. Snímek fungoval ve všech směrech. Jakožto rozloučení s Wolverinem bych si asi lepší cestu jak to udělat nevymyslel.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Legendární film. Quentin Tarantino patří rozhodně mezi jedny z nejlepších, ale hlavně nejoriginálnějších režisérů. Musím říct, že tohle je jeden z filmů, u kterého dělá český dabing tolik, že koukání na český dabing a poté na originál, vám udělá 2 různé zážitky, nebo aspoň takový z toho mám pocit já. Každopádně co musím vypíchnout, tak to jsou konverzace, které jsou velmi volné, osobní a zábavné. Tohle je prostě kůltovní klasika, kterou by měl každý vidět.

Pán prstenů: Návrat krále

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Výborné zpracování knihy, úžasný film. Nejlepší z filmů pána prstenů. Jedná se prostě o geniálně natočené zakončení této geniálně natočené trilogie. Reálně tohle je už teďkom tak moc legendární, zajímá mě jak tohle dílo budou lidé brát třeba za 100 let. Na konci vždy brečím, nevím jestli to je tím že se postavy loučí, a nebo protože je to tak dobrý film, až mne mrzí, že už to končí, ale řekl bych, že oboje dohromady :)

Temný rytíř

Temný rytíř (2008)

Heath Ledger... legendární herecný výkon. Christian Bale... mega dobrej Batman. Christopher Nolan jako režisér.... hodně dobře odvedená práce. Úžasný film, který je zaručeně nejlepší z trilogie, a co si budeme, hlavně kvůli Jokera. Pokaždé co si tento film pouštím, mám z Ledgerova herectví až mráz na zádech, fakt úžasný.

Constantine

Constantine (2005)

LAHŮDKA, Constantine je hrozně cool postava, a proto byl Keanu Reeves nejlepší volba. Obsazení, akční scény, prostě všechno mě tady moc baví a potřebuju víc takových filmů o vymítání. jelikož když je to dobře natočí, tak to prostě stojí za to. Ještě jisté lehké okořenění nějakou tou komedií z toho dělá toho pravého Constantina, který mě tak moc baví.

Den nezávislosti

Den nezávislosti (1996)

Film, který již od dětství pravidelně sleduji, je to pro mě velká srdcovka a jeden z nejlepších sci-fi filmů, co jsem kdy viděl. Will Smith a Jeff Goldblum jsou hrozně vtipně a zajímavě fungující duo a prostě ho miluju. Jde o celkem katastrofální film, ale zároveň má prvky komedie, které to moc příjemně okořeňují. Mimozemské rasy, proti které tady lidstvo bojuje jsem se jako malý celkem dost bál a i doteď mi z nich trošku běhá mráz na zádech. Film zahrnu do seznamu definitivně pustit dětem :D

Klub rváčů

Klub rváčů (1999)

GO HARD OR GO HOME!!! Film, který si každý chlap oblíbí. Postavy napsané a zahrané úžasně, message filmu a její zpracování je úžasné, reálně nemám co vytknout, miluju filmy co takhle vynikají od klasických filmů, co vidíte každý den. Konverzace mezi postavami jsou jako v Tarantinovce.

Vlk z Wall Street

Vlk z Wall Street (2013)

10/10 snímek. Nahlédnutí do zvrhlého světa akciové burzy, plného drog a šlapek. Super provedení všeho, režie, herectví, střih, hudba či scénář.