Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Poslední recenze (143)

plakát

Oldboy (2013) 

Jako diváka mě tenhle Oldboy definitivně ztratil někde v místech, kde se učí kung-fu kopy podle televize… V plánu byla osudovka antických rozměrů ale výsledek se nedá brát vážně. Speciálně Copley s Jacksonem se tam motají jako párek mimoňů, kterému nevysvětlili, že v tomhle případě kolem sebe mává kladivem někdo jiný než Thor.

plakát

Sex Pistols: Děs a běs (2000) 

Na rozdíl třeba od Clash mě Pistole hudebně míjí obloukem, za kterým je snad už jenom dechovka a navíc mě na nich vždycky srala (pardon, štvala, punk IS dead) ta neuvěřitelná vrstva marketingu - jenže bez něho by tu zase nebyla tak zábavná kapitola v dějinách sociologie. Takže nakonec respekt ke všem. K Johnnymu a spol že do toho šli naplno a občas dokázali těch pár svých válů narvat do lidí tak, že na to nikdy nezapomenou. K Malcolmovi že to nenechal chcípnout někde na londýnském předměstí a udělal klasiky z kusovek s mizivým potenciálem, který viděl asi jen on. A k režisérovi, jak se to celé snaží zmapovat a pochopit. Já například dodnes nevím jestli bych - být ročník 1956 a z Londýna – skončil jako fanoušek, nebo někdo, kdo se snaží Lydonovi v boční uličce rozbít hubu…

plakát

Finisterrae (2010) 

Rozšíření obzorů, které rozhodně neproběhlo bezbolestně. Postavit scénu, kde je možné v podstatě cokoliv a pak na ni odehrát tvrdý minimalismus, to chce hodně svobody, odvahy, jasnou vizi – nebo nedostatek fantazie k zahuštění. A u mne výsledný pocit dojel právě na to, na co Caballero asi dost sázel. Protože když jsou podněty a čas k jejich zpracování v takovém nepoměru, končí to u spousty neplánovaných a rozptylujících asociací, které celku moc nepomohly. Počínaje problémem, kterak se duch, který se u potoka zasviní jak jetel, uvádí zpět do sněhobílé čistoty, a otázkou, co by na to řekli pánové z Ku-klux-klanu zdaleka nekonče. Bavil jsem se a trpěl asi tak ve stejném poměru a to jsem si ještě notný kus zábavy vygeneroval sám.

Poslední hodnocení (6 935)

Godzilla (2014)

07.07.2024

Šílená noc (2022)

07.07.2024

Válečnice (2022)

03.07.2024

Kdo mi jde po krku (2021)

30.06.2024

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

30.06.2024

Třináct životů (2022)

29.06.2024

Duna: Část druhá (2024)

29.06.2024

Expedice: Džungle (2021)

27.06.2024

Lékořicová Pizza (2021)

27.06.2024

Reklama

Poslední deníček (1)

Šílený Max: Zběsilá cesta

Ahoj, jmenuju se George Miller, a mám bezva nápad na film – hromada vytuněnejch aut plná sfetovanejch lidí jede pouští a u toho se mlátí!
Koho zajímá vodkud a kam jedou?!? Jakej scénář?!? Jo, první film... 400 000 dolarů? Australskejch?? Jak za to mám pořídit vytuněný auta který chcu rozmlátit???

 

Ahoj, jmenuju se George Miller a natočil jsem film, kterej na jeden vloženej dolar vydělal nejvíc v celý filmový historii.
Jo, byli to motorkáři... Jo, ty rekvizity jsem ukradli ... Jo rozmlátili jsme i moje auto...
A teď konečně natočíme pořádnej film jak hromada vytuněnejch aut plná sfetovanejch lidí jede pouští a u toho se mlátí!
Koho kruci zajímá vodkud a kam jedou?!? No tak dobře, tak maximálně pět minut na začátku....

 

Ahoj, jmenuju se George Miller a mám pár novejch supr nápadů jak natočit ještě lepší film vo tom, jak hromada vytuněnejch aut plná sfetovanejch lidí jede pouští a u toho se mlátí!
... no natočil, ale měl bych tady pár vylepšeníček ... no může to bejt trojka ... no tak jo, ale čtyřka bude vo tom, jak vytuněný auta jedou...

 

... Čarodějky z Eastwicku? Tak jo, ale pak dostanu prachy na ty auťáky...
... Prase??? To jste se fakt zblázili...
... Animák vo Tučňácích??? Ježišmarjá....

 

Ahoj, já jsem George Miller, mám dva oscary za filmy o prasátku a tučňácích a bezva nápad – hromada vytuněnejch aut plná sfetovanejch lidí jede pouští a u toho se mlátí!
Néé, to určitě ještě nikdo nenatočil ... fakt? 50 mega?? Americkejch ???

Tak teď něco uvidíte....