Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krimi
  • Drama
  • Akční
  • Krátkometrážní

Recenze (3)

plakát

Ospalá díra (1999) 

Nejlepší film Johnnyho Deppa s jeho dvorním režisérem Timem Burtonem je taková hororová pohádka s nádechem tajemna na každém kroku posypaném špetkou humoru nemotorného Ichaboda Cranea, který luští záhadnou legendu bezhlavého hesenského jezdce, který nedá místním strašpytlům spát a když jsem zhlédla tento film, tak jsem také nemohla nějakou tu dobu zamhouřit oči.

plakát

Divergence (2014) 

Je tu možné srovnávání s Hunger Games, co se týče postapokalyptického světa, ale co se týče příběhu, tak je to úplně o ničem jiném a když jsem to poprvé viděla, tak jsem se ihned vžila do roli Tris a začalo mě to bavit tak, že jsem si to dala do svých oblíbených filmů. Příběh je propracovaný, zřetelně vyprávěný a držící se knižní předlohy. Nejsilnější a nejlepší z celé trilogie.

plakát

Terminátor (1984) 

Když jsem byla malá, tak to byl první film, který jsem viděla s tímto strašidelným a zlým pánem, který střílí lidi na potkání a je skoro nesmrtelný. Přesouvá se časem jako by se nechumelilo a nic mu není svaté, protože je cyborg z budoucnosti, který má za úkol zničit Johna Connora ještě před jeho narozením a proto zaměří svůj zlomyslný pohled na jeho matku Sáru Connorovou, která ho bude za nedlouho nosit ve svém lůně. Napínavá podívaná s mnoha skvělými pokračováními ve kterém nechybí skvělý příběh a nadprůměrná akce společně s ukázkovou figurou tohoto rakouského hřebce.