Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Dominika.Nie
Dominika Niemczyková
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Drama
Akční
Pohádka
film
TV film
seriál
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hudbu složil, slova napsal
(2007)
Poslední prázdniny
(2006)
Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník
(2008)
Hvězdy nám nepřály
(2014)
Pretty Woman
(1990)
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
Někdo to rád blond
(2004)
Žába k zulíbání
(2002)
Zohan: Krycí jméno Kadeřník
(2008)
Líbáš jako ďábel
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel