Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Cleopatra.Ka
Cleopatra Karolova
Pezinok, Bratislavský, Slovensko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Fotr je lotr
(2000)
Bezva polda
(1999)
Piráti na vlnách
(2009)
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
(1976)
Mačka domáca
(1992)
Lotrando a Zubejda
(1996)
Snowboarďáci
(2004)
Všechny moje lásky
(2000)
Rabín, kněz a krásná blondýna
(2000)
Po čem ženy touží
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel