Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

Pavlis.xxx odpad!

Že tuhle sračku ohodnotí skoro 3000 dementů je fakt k smíchu... Tohle jen odráží jací tady jsou odborníci přes filmy :D Normálně smýšlející člověk s mozkem v hlavě by na takovou kktinu nekoukal ani pod vlivem drog, ale když vidím jací odborníci tohle hodnotí nedivím se ničemu :D Tohle není ani parodie na reality show. Odpad už jen z principu, jak koncept tak vystupující jsou naprosté dno. Lituji mladší generace. ()

Mily odpad!

Kouknul jsem na první díl a první 2 minuty mi bylo totálně nepříjemně a zažíval jsem totální ''cringe'' pocit. Pořad je nudný, během sledování dostanete chuť je tam všechny pobodat nožem, no prostě humus! Inteligentní návrh je taky dát ''Like House'' před ''Prostřeno!'', pořad, který sledují především důchodci. Chtěl bych vědět, co na stanici ''Prima'' fetují, musí to být asi dobrý matroš, když jsou schopni tohle vydat do televize. ()

Simir.ma odpad!

Klesnout ještě níž snad už ani nejde. Nejtrapnější pořad, který jsem kdy viděl, kdy jsem ani neviděl celý díl, neboť jsem omylem přepnul program a viděl tak jen cca 10 minut. Tohle se vysílá v normálním čase? Na tohle chce Prima táhnout sledovanost? Jsem zhnusen, protože tady je už jasně vidět, že společnost je v takovém úpadku, až to nelze nazvat ani odpadem, nýbrž totální s.....u. Kdyby účastníci byli tak známí, tak je asi znám, ale osobně vůbec dané osoby neznám. Tím nechci říct, že bych je poznat chtěl, protože opravdu ne. Doufám jen, že generaci dnešních dětí to neovlivní natolik, aby z ní pak nevyrostla stejná škodná. Absolutní propadák, který s show nemá žádnou spojitost. "Chceš být trapnej, jdi do Like House". Nejraději bych tady vypsal vše, co mě na téhle "show" irituje, ale to bych zde zůstal po zbytek svého života. ()

Dr.Taby odpad!

Je to špatné. Vybrali lidi bez nějakého rozhledu (i vzhledem k věku), inteligence, charismatu. Jestli jsou cílovka děti kolem 12-16, tak je to naprosto nesmyslná forma i obsah - to jim mohli pouštět porno. Nedokážu si úplně představit dospělého, kterého tohle osloví. A co jsem viděl, tak naprosto nejzoufalejší existence je ten odbarvený chlapec. Ale k pobavení je, když tam ta děcka dávají rozumy. A pak like a dislike. ()

InsulinBoy odpad!

Při sledování tohoto seriálu jsem nevěděl, jestli je rok 2021 nebo 2001. Nápad show a její celkové zpracování vypadá jak z přelomu milénia, oproti konkurenci je značně nedomyšlená a i celkem irelevantní. Proč influenceři mají přístup k mobilům? Nedávalo by větší smysl, kdyby byli bez nich? Proč můžou na víkendy odcházet domů? Celá show pro mě nedává logiku a za mě se jedná pouze o pokus autora o kontroverzní show, která má za cíl udělat poprask. ()

tein odpad!

WOW! Vyvolení (nebo spíš ze dna vylovení) v dětské edici. Stačilo na to s úžasem koukat chvíli (omylem), a hned byly všechny "kvality" této divnozábavy nastoleny na zlatém podnose. Chudáci ty účinkující děti na pokraji dospělosti (možná tak věkem).Takhle se ztrapňovat... Vždyť ještě z toho očividně nemají rozum a nevědí co dělají. Rodiče to měli raději víc řezat! ()

Ankroth odpad!

Too old for this shit. Jen doufám, že v něco podobného mé děti nevyrostou, případně nebudou takové bídné existence sledovat na sociálních sítích. Je mi jasné, že budou mít potřebu sledovat nějaké youtubery, ale snad si najdou takové, kteří budou mít v hlavě alespoň náznak šedé kůry mozkové. ()

Rancidtekk odpad!

Bohužel nemůžu dát jiné hodnocení než čístokrevný a krystalický odpad. Jak jinak totiž ohodnotit "reality show", která zobrazuje život několika nýmandů, kteří nejsou mimo svojí ohrádku ze sociálních sítí vůbec známí ani ničím zajímaví.  Like house porušuje pravidla žánru (aktéři mají spojení s vnějším světem, nemusí téměř nic dělat, jídlo dostávají z dovozu, a co je nejhorší, můžou se na víkend vracet domů). Pokud někdo očekával meltdown závisláků na sociálních sítích bez přístupu k nim, zůstává jako já zklamán.  Naprosto zbytečný počin, jako jeho aktéři... Příště znovu a lépe, chceme vidět Kajumiho trpět. ()

hafalapa odpad!

Myslím, že stačí napsat, že to je strašný a umělý bullshit. Víc času netřeba věnovat. Mrzí mě i ta půlhodina. ()

Pita99 odpad!

Ať si mají úspěch na "jejich" platformě. Ale ať tam prosím zůstanou.. 😶 A Adam ať už radši, pro dobro všech, nic nevymýšlí! 🙏🏻 ()

Ronaldinho odpad!

Co to má kur*a bejt? Něco takového fakt dostane prostor v televizi? Twerkování tupých hlaviček, následně překonal Láďa Hruška. Pro silný žaludky. Angie je v poho. ()