Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

Dominik888 odpad!

Děti na které vydělávají děti, v pořadu..Nebo spíše v "pořadu" .. nesympatický až slizký osoby...Nejde dát ani 1* . Absolutně bez nějakého smyslu..Jestli to má být přirovnáváno k Vyvoleným tak to potěš anál. ()

OLAFtrueLOVE odpad!

B-R-U-H, slovo Influencer očividně nikdy nezíská respekt, protože na každého kvalitního tvůrce je 10 šimpanzů a ti jsou samozřejmě nejvíce vidět. Doufám, že alespoň každá z opiček dostala pořádný kapitál za ztrapnění nejen sebe, ale i celého internetu. ()

Orion12 odpad!

OK...Největší perličky : Jsem ve vířivce to je fajn , ale je tu Datel. Nevím komu dám like ale vím že Datlovi dám dislike. Nikdy jsem nic neměla s nikým v této místnosti a sama se napije xd. Datel , kdo něco má něco s youtuberem/influencerem jeho holka je dopíči tiktokerka.Nikdy jsme nechodil s holkou , které uměla vařit.Joo my jsme spolu něco kdysi měli to mi mohlo být tak 16-15 , té holce je dopíče ted 19. tos jí šukal v 12? Včera byl příjezdovej den tak jsem vstával celkem brzo kolem osmé. A v kolik asi tak chceš stávat na oběd ?.To je taká banda arogantních blbů , co si o sobě myslí bůhvíco. Problém je , že ovlivnujou celou mladou generaci a co z toho asi může být co. Vubec se mi nelíbí jak hodnotí člověka podle popularity a čísel na internetu. Nikdo z nich nic neumí , jejich prací je jednou za den udělat půl min. video na tiktok , nebo fotku na které jim to sluší na instagram. Nelíbí se mi hodnocení člověka podle popularity , jako by byl méněcený , přitom ten Tomy a Jenis mají min follows, ale chovají se normálně a bez arogance. Dám ještě jednomu dílu šanci , jinak nápad je kompletně zkopírovaný z netflixovských reality show, ale tam to aspon byla zábava a jakžtakž to fungovalo. ()

StereoHearts

Za mňa priemer reality shows, ktoré nie sú úplne štastný koncept. Zaujaté hodnotenia všetkých za to že tam sú mladí ľudnia z netu ukazujú realitu asi tak ako všetky reality shows sveta. ()

Krnac

Tak ja neviem, dáku produkčnú hodnotu to má, v tých pár minútach čo som vydržal všetci vyzerali ako normálny ľudia ale zároveň je to tak debilné a trápne, hej a pri kamere používajte digitálnu stabilizáciu, nech každý záber nevyzerá ako keby som ho točil ja rukou, Bear Grylls ktorý bol natáčaný doslova v teréne mal plynulejšiu a menej roztrasenú kameru ako toto. ()

Lamac79 odpad!

Toto je ale ohromné hovno... Dnešní rozmazlená elita, která neumí zaujmout jinak než vyšpulenou prdelí a držkou. Pfuj ()

KuceraJohny odpad!

Přiznávám, že ze zajímavosti jsem si nový vyvolený pustil. A asi jako každý musím konstatovat že je to hrozná sr**ka. Upřímně já se na to ani původně koukat nechtěl, ale dal jsem si brko tak jsem hledal největší kravinu u které bych se nad tou hloupostí lámal smíchy, ale fakt že ani zhulenýho mě to nerozesmálo spíš trochu zesmutnilo bylo teda něco. I přesto, že nejsem o moc starší než tito infuenceři tak žiju asi v úplně jiném světě a hrozně mě nebaví dostávat se skrz tento pořad do toho jejich světa plnýho fancy hadrů, který se nesmí namočit a závislosti na potřebě dostávat liky. Zopakuju to ještě je to hrozná píčovina a to, že jsem přetrpěl 5 dílů bylo možná opravdu způsobený účinkem marihuany. ()

Larikazka odpad!

Ještě jsem nepotkala člověka, co se na to dívá. Vlastně není co hodnotit, tahle Reality-show je jedno velký NIC. ()

Egito odpad!

Zase se TV nova předvedla, to není ani možný to je anální sonda ze south parku normálně XDD hlavně že taková kravina napadala opět Adama Kajumiho který chce být snad ještě větší odpad než vůbec je, za to co dělá tak by si nezasloužil ani podívat se do televize, se ani nebudu divit když se za něj celá rodina nebude stydět...hrůza toto, jenom chce tv nahnat sledovanost blbinama co nedávají smysl a bude to ještě větší propadák ()

NinaWil odpad!

Strašná pi***ina. Lidi, které nikdo nezná. A Jestli si podle tohoto mají lidi udělat obrázek o tom, kdo je to influencer, tak je mi těch normálních youtuberů, streamerů atd docela líto. :D Ukazuje se zde jen chlast a jak chrápe každý s každým nebo co se to tam sakra děje. Navíc vůbec nejsou odříznutí od světa, jezdí do like housu jen na párty.. No prostě tohle je snad nejhorší pořad co prima vydala.. ()

sefinko odpad!

Cancel culture by mala fungovať presne opačne ako funguje. Ak Váš obľúbeny spevák/speváčka/herec/herečka alebo ktokoľvek náhodou spraví vo svojom SÚKROMNOM živote prešľap, nemalo by to ovplyvniť Váš pohľad na jeho hudbu alebo filmy, na jeho osobu kľudne, to je druhá vec. Medzi ľuďmi to však takto ideálne nefunguje, čo je škoda. Cancel culture nefunguje tak ako by mala a tam kde by mala, a to je presne instagram, tiktok a youtube. Namiesto totálneho ignoru týchto ultrasračiek je tu totálny hype v podobe masívneho hejtu a hodnotenia odpadov. Tým ľudom čo dávajú tieto exkrementy na internet nezáleží na kvalite a ani na hodnotení, ide im o kvantitu. A tej je bohužiaľ teda dosť. Snáď vám to do prečítania tohto zbytočného komentára k tejto ultrasračke väčšine jasné bolo, ak nie, snáď vám to jasné bude. ()

Hadush odpad!

Proste! je to v pohode, oukej! Abych byla fer, jeden "vstup" jsem si pustila...a teda "pambu s nama a zly pryc"...pro me by byla reality show, kdyby tyhle stvoreni, ktery ani NEVI odkud pochazi "pravda a laska...." vzala do ruky lopatu a krumpac a vykopala treba duznu pro plynovou pripojku. No nic...myslela sem, ze Hotel Paradise je opravdovy dno zanru "reality show"...spletla sem se🤣 No nic....tusila sem, ze influencer je uplne zbytecna bytost...nespletla sem se🤣🤣🤣 Divat se na bily mysky, jak bloudi pri pokusu v bludisti, by zrejme bylo daleko prinosnejsi 😋😋😋 ()