Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

baruulee

Puvodni myslenka asi nebyla spatna ale to co z toho vzniklo je peklo.. 7 influenceru zavrenych ve vile.. no zavrenych ani ne kdyz hned ze zacatku se jedna slecna zbalila a nekam odjela autem.. vecerni party? Hromada alkoholu, sprostych slov, nesmyslnych debat a druhy den zjistite ze nekteri ucastnici byli tak na srot ze si nic nepamatuji.. neskutecny bordel hromada nesnedeneho objednavaneho jidla.. takze co maji vlastne za povinnosti? Tocit videa na sve profily? Takze vlastne nic pro ne noveho zadna extra vyzva.. takze postupne nudnejsi nudnejsi, trapnejsi trapnejsi.. nedivim se ze se od toho vetsina influenceru distancuje.. ()

BORKLASER odpad!

Ježiši tak jsem se dozvěděl o tomto skvostu...a hned jak jsem zjistil jména učastíků bylo mi jasné že to bude průser...po shlédnutí par ukázek přemyšlím o eutanazii ()

*Dosis*

Jedna hvězda za občasné (hodně zřídka) pobavení nad totalní demencí těhle všech klaunů. Když vidím jejich IQ tak to dopadne jedoznačně tak, že ty tupý pičky budou mít všechny dětska a nebudou vědět s kým :d ()

PanPyzamo odpad!

Za mě totální blbost. Nemám k tomu moc, co dodat. Většinu času se toho moc neděje. Celé mi to tak trošku postrádá smysl, protože nikdo zde nevypadává a všichni soutěžící zde byli až do konce. Proti soutěžícím ani tak nic moc nemám. Sice je nemusím, ale nejsem žádný hater. Jediný, kdo mi sedl byl Jenis společně s Tomim, ale to už je čistě můj vkus. Abych to nějak shrnul. Like House je za mě kravina, kterou netřeba sledovat. Chybí tomu nějaká ta soutěživost s postupným vypadáváním nebo něco takového. Takhle vlastně sledujeme život influencerů, což není nic špatného, ale na to máme socíální sítě a ne televizi. 0/10 ()

FuLister odpad!

To jsou hrozný košťata. Jestli se na to někdo bude dívat, tak ho upřímně lituju. Nemám nic proti cringe věcem, ale aspoň to musí být vtipný. Tohle je čirá nuda. ()

nudlis odpad!

Tři nějaký kluci (vypadaj a chovaj se skoro stejně, takže mi splývaj), tři slepice a jedna melírovaná buzna se sešli v nějakým baráku, aby si zasloužili divákův "like". A za co? Že tam trefili? Že si přitáhli víc nebo míň svejch krámů? Že maj někde na netu nějaký "obdivivatele"? Hovno! Drtivá většina z nich se tzv. "živí" tím, že dělaj vopičky před foťákem/mobilem a pak to fláknou na net. A za to je má někdo obdivovat? Co se od nich můžou naučit jejich "obdivovatelé", když sami tihle kašpárci nic neumí? Ani pořádně mluvit česky. Jsem fakt rád, že moje týn-ejdž děti tyhle "modly" neuctívají a nemají snahu samy tvořit takovýhle nesmysly. Sice se na podobný videa podívají, ale pak nakonec řeknou "to je kravina", v horším případě "to je debil/kráva" a jdou od toho. P.S.: Proti buznám nic nemám (pár jich znám, jsou v pohodě), pokud mě nevotravujou nebo to nejsou exhibové (jako ten melírovanej hulibrk) a nevyžadujou za to obdiv. P.S.2: A že bych velebil produkci, jak pěkně vyjebala s touhle partou tupců, včetně jejich nohsledů? Proč? Dyk celá televize je kšeft! Všechny reklamy, včetně těch víc nebo míň skrytejch ve filmech a seriálech, celý je to jen o penězích. Tak proč extra vyzdvihovat "simply klevr" produkci tohohle braku? ()

BaT_M odpad!

Ty fake profily, které se včera založili tomu nasadili korunu. Jak kdyby nestačilo, že je to samo o sobě strašný, ještě se takhle zesměšní s těmi fake profily. Jeden velkej odpad. 0%. ()

Qer odpad!

Proboha vypněte to! Ale v jednom je ten pořad přece jen docela přínosný. Ukazuje zvrácenost dnešní doby, kdy děcka místo pobíhání venku čuměj na takový nehorázný k*okotiny od rána do večera. A za to pak tyhle kreatury dostávaj velký prachy, aniž by obsah jejich ťik ťoků, instagramů a jůtůbu dával alespoň nějaký smysl. Světu vládne debilní hudba, debilní sluníčkáři a debilní influenceři, jak si tyhle děcka bez špetky soudnosti dneska řikaj. A jak by každý normálně uvažující jedinec s lehkostí poznamenal - bude hůř. ()

tulrika odpad!

Vědí ty fakeové účty ve fanklubu, že se jejich hodnocení nezapočítává? Protože tohle je jediné zajímavé. Hodnotit Like house nemá cenu. Z toho si dělá srandu i celý Tik tok. Vůbec nechápu pro koho je to určené. Myslím, že Primě dobře ujel vlak. ()

DowneyLover odpad!

Nezáživný, nudný, trapný seriál plný nezajímavých lidí. Nedivila bych se, kdyby vstupenkou do této show byl certifikát o lobotomii, kterou jistě vlastní i tvůrce. ()

lukkaczekk odpad!

Dementi ze socialních sítí, s vymrdanýma hlavama z internetu, který ještě serou do televize. 🤦🏻‍♂️ SRAČKA,ODPAD,ŽUMPA. ()