Návrat živé smrti 3

• USA Return of the Living Dead III (více)

Antony a Cleopatra, Romeo a Julie, Sid a Nancy. Po celé věky tyto dvojice provázela smrt a zaplatili nemalou cenu za to, aby nalezli věčně trvající štěstí. Teď nám ale Curt (J. Trevor Edmond) a Julie (Melinda Clarke) dokáží, že pravá láska nikdy neumírá. Curt je synem armádního vědce, který zasvětil svůj život bizardnímu vojenskému experimentu. Julie je krásné mladé děvče, takové jaké bývají dívky ve svých ...nácti. Curt a Julie si začnou být během krátké doby velice blízcí, absolutně oddaní jeden druhému. Když nešťastnou náhodou Julie umírá, Curt se rozhodne použít otcův výzkumný projekt k tomu, aby Julii vrátil zpět do života. Přestože je oživena krátce po své smrti, je jen otázkou času, než se z Julie stane mozků-lačná zombie... (Multi Home Video)

fars

Nejnudnejsi dil Living Dead filmu. Malo zombies, debilni dej. Melinda Clarke v jednu chvili pojida lidske mozky, vzapeti je zase normalni a rika si co je spatne, jeji pritel ji u toho utesuje ze se to spravi... jo, to jo, ocividne nevideli tolik zombie filmu jako ja :-) A nejspis tolik filmu nevidel ani Brian Yuzna, skoda. ()

petero

Túto časť som videl ako prvú. Čakal som šit, ale film ma zaujal hneď od začiatku. Je to béčko horor, ale prijateľný. Mindy Clarke je sexi a páčila sa mi ako to zahrala, no a Brian Yuzna je predsa len klasa v natačaní takýchto filmov. Hudba dotvárala skvelú atmosféru. A záverečné peklo s robotizovanými zombíkmy bolo cool. Sem sa s pokračovaniami. ()

oLí

I když jde o krok jiným směrem od prvních dvou dílů, tři hvězdičky jsou jasný - příběh vyloženě nenudí a nadsázka se zábavností ála Yuzna mi tentokrát celkem sedla. Čtyři dávám z ještě více subjektivního hlediska, těžko se mi to vysvětluje, ale tohle pro mě prostě byla těžká romantika. Nad story Julie a Curta jsem příliš nepřemýšlel, ale spíš postupně čím dál víc prožíval a .. fakt síla.. uplně mě z toho lochtal břuch a pukalo srdéčko.. brr :) [7.5/10 říjen 2010] ()

Jino

Ostuda. Trapní zombíci na konci. Nejlepši scéna z celého filmu je hned na začátku, když dělají pokusy na tom zombíkovi. Tohle se přece neděla, ukázat největši eso filmu už na začátku a pokud si režisér myslel že diváky uspokojí v průběhu filmu tak skutek utek. Trapas. Ani polonahá hlavní představitelka nezachránila film... ()

Karamanlis

Režisérskej taktovky druhého pokračovania hororovej komédie o zombíckych "mozgožrútoch" sa tentokrát ujal známy hororový béčkar a utopista Brian Yuzna, ktorý sa však prekvapivo väčšinu filmu celkom držal v meziach a o čosi málo predčil Wiederhornov druhý diel. Keby v závere nebol trochu popustil uzdu svojej bujnej fantázii, mohlo to byť ešte o niečo lepšie. ()

• V predprodukčnej fáze boli vo filme ponúknuté úlohy hercom James Karen a Don Calfa, ktorí sa objavili aj v prvej časti, obaja však odmietli. (beso74)
  • Štúdio Lionsgate uvoľnilo film po prvýkrát na Blu-ray 22.11.2016. Nakoľko existujú dve verzie (s ratingom "R" a necenzurovaná) bolo jedinou otázkou, aká bude uvoľnená. Nakoniec sa rozhodli pre necenzurovanú vo formáte s vysokým rozlíšením a širokouhlým obrazom. (Paldiny)
  • Představitel zombie v úvodní scéně z laboratoře se jmenuje Clarence Epperson a režisér Brian Yuzna ho našel na letišti v Los Angeles, kde žil jako bezdomovec. (infected)