Bezva zuby na zásnuby

(TV film)
  • Slovensko Bezva zuby na zásnuby (více)
Ukázka z filmu

Padesátník Richard (Jiří Langmajer) si chce vzít svoji o patnáct let mladší přítelkyni Cecílii (Anna Fialová). Má ji i její malou dceru Jasmínku (Mia Kavanová) upřímně rád. Cilka má ale dlouhodobě komplikovaný vztah se svými rodiči. Zejména autoritativní otec (Miroslav Hanuš) nepřál už jejímu předchozímu vztahu a nepřeje ani tomu současnému. Dlouho připravovanou seznamovací návštěvu navíc zkomplikuje bolest Richardových zubů, návštěva pohotovosti, zásah rázné lékařky i problémy s anestezií. Otec se domnívá, že je Richard po mozkové mrtvici, a matka (Simona Stašová) dělá všechno pro to, aby zabránila definitivnímu rozvratu rodiny. (Česká televize)

Ukázka z filmu

Modeman123

Pěkné dvě hvězdy. Oddychovka na nedělní večer. Hanuš a pár hlášek laskavě pobavily. Kdyby Vejdělek nekrouhnul konec (asi došla škvára) a nějak to morální pohnutí Oťase směrem k normálu třeba vysvětlil, mohly být klidně i tři hvězdy. Na druhou stranu, to by ještě ale chtělo hodně filmařsky zabojovat. ()

Pierre

Podzimní televizovka. Už při prohlížení programu mi to připomnělo Bakaláře. Epstein už jednou něco o zkomplikování dne kvůli zubům napsal - jmenuje se to Osmy a je to  lepší.  Tři  hvězdy za konfitovanou  kachnu, sníh,, víno s brčkem, modlitbu, Stašovou  a osobní  čtvrtá.... hlavně za přirozenou Annu Fialovou, která byla stejně jako před pěti lety na podzim v Zahradnictví a První republice jednoduše  skvěle roztomilá a opět se hodně dobře jak sledovala, tak poslouchala a pěkně to dozdobila. Takže ano, dalo se na to dobře koukat a nebudu mít až tak špatný podzim.  Ovšem k tomu, abych viděl ten věkový rozdíl, jsem přece ani nepotřeboval uniformu (žádnou nemám.) ()

quido_zidle

Já opravdu chtěl... Chtěl se podívat na českou komedii bez předsudků. Ale lidi to fakt nejde... Ne že by to chvílemi nebylo vtipné (dvojice Hanuš, Stašová je úžasná a celé to jakštakš díky nim drží pohromadě), ale těch momentů "to snad nee" je tam prostě moc(primář na zubárně, celá scéna s policisty, "já rodičům to že šel k zubaři prostě neřeknu a neřeknu, protoža pak bude ta sranda víme...", Langmajer tvářící se jako debil, předání prstýnku uprostřed hádky s tchánem(wtf...), atd.) A postavit více jako hodinový počin na tom, že jednomu z hlavních hrdinů opíchali zuby? Sorry to je málo. Takže kdyby to mělo 20 minut a jmenovalo se to Bakaláři 2022 tak za mě  v pohodě. Takto jen další česká "komedie":-( ()

jfaba

Nuda a šeď. Stačila by půlhodinová stopáž. A jak jsem psal u Pozadí událostí o Hřebejkovi, totéž platí o Vejdělkovi, ten natočil jen asi dva dobré, možná, filmy. Chvilku jsem měl dojem, když se odehrávala večeře, že se dívám na Pelíšky. No nuda a šeď. A konec, jedno oko nezůstalo suché. Přemýšlel jsem o odpadu... ()

blackrain

Ano, ano, zuby dokážou potrápit v ten nejnevhodnější okamžik a zásnuby takovým okamžikem právě jsou. Hezky obsazená malá televizní komedie nebo bych spíše měla říct, takový malý a milý bakalářský příběh. Mezi ně by sednul dokonale. Miroslav Hanuš mohl být ještě více drsnější. Simona Stašová zahrála svou kasiku. Ještě, že ti dva tady byli. ()

• Natáčanie filmu prebiehalo v Prahe a Říčanoch. (dyfur)