Dom - Season 3

(série)
Brazílie, 2024, 3 h 46 min (Minutáž: 38–51 min)

david141474

Pokud jsme říkal, že finále 2. série Narcosu je naprosto perfektní, tak finále 3. série Domu je ještě o level výš. Tato série je zkrácená z 8 dílů na 5, ale i tak je to jeden z nejlepších ne-li nejlepší seriál, který jsem kdy v životě viděl. Dokonce je to lepší než Clone Wars a to nekecám! Je to velmi sympatický seriál s velmi nepříjemnou atmosférou, s perfektními herci a s tím nejlepším finále ze světa seriálů! To, že tento seriál má 3. sérii jsme zjistil ten den, kdy zrovna vycházela. Neváhal jsem a vrhnul se na to po hlavě. Musím se však přiznat, úplně jsme zapomněl na tu kvalitu tohoto seriálu, který jsem vždy žral. Podíval jsem se na první díl a v hlavě se to rozsvítilo. Sérii jsem zhlédl, mám pocit, ani ne za týden. Jo, tenhle seriál je strašná droga. Postavy jsou velmi sympatický, akorát ten táta mě dost sral, protože věděl, že má raka, ale i tak pořád kouřil. Akce je tady slušná. Nejlepší díl asi ani nemám, protože všechny byly naprosto perfektní. Nejlepší scénu bych ale našel. Je to scéna kdy se Dom snaží dostat do baráku guvernéra. Tam byla tak napjatá atmosféra, že jsme kolikrát zapomněl i dýchat. No a druhá nejlepší je bezesporu naháněčka s policií v posledním díle. Vím, že nikdo z vás tento seriál ani nezná, ale říkám to když můžu, dejte tomuto skvostu šanci, opravdu to stojí za to! 10/10 Naprostý a jasný masterpiece! ()