Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

rafix

Film je podobný jinému filmu a to je Prci, prci, prcičky. Film je trochu ndnější ale dá se na to koukat. ()

johnnie78

Rozhodně jsem to čekal odvážnější, ale vylezla z toho limonáda totálně bez koulí, které asi filmařům ustřihli ti dva pornoguys hned na začátku. Janákovy komedie jsou oproti tady tomu erotické akčňáky. ()

Aloika odpad!

Si 15 ročný nadržaný chalan s nízkym IQ a tvoje najobľúbenejšie filmy sú porná a poznáš všetky dialógy s prci prci prcičky naspamäť? Áno? Odporučujem. Nie? Ruky preč od tohto „filmu“ !!!!! ()

Abin_Sur

Tento film se mi zdá jako velká napodobenina prciček. Bohužel v tom horším smyslu. Veliké plus za nápad natočit film, ve kterém teenageři natáčejí péčko, ale oni sami v něm nehrají. ()

Marty1905

Tento film mluví o problémech v dospívání. Jak je pro někoho těžké sbalit holku. Na druhou stranu, v některých částech je pouze k zasmání a pobavení. Takže hodnoccení dvou hvězd postačí. ()