Calde labbra

• USA Excitation (neoficiální název) (více)
všechny plakáty

Karlos80

Mladá talentovaná herečka Leonora Fani opět v roli nešťastné dospívající dívky (svůdné lolitky) která má nějaký problém či trpí nějakým traumatem a není tomu jinak ani v tomto filmu, kdy je poznamenaná násilným sexuálním vztahem mezi jejími rodiči - a kdy má odpor k mužům! Mladá křehká a jemná herečka jedna z nejlepších italských hereček druhé dekády 70's , už víceméně tady v defacto první vážné dramatičtější úloze, skutečně předvedla že má cit i nespornou dovednost pro tyto role. Její výkon byl dobrý, ale v porovnání s tím co natočila později, pro někoho možná ještě málo stravitelný a snesitelný. Existují snad 4 verze tohoto filmu, já osobně jsem viděl 70. minutovou XXX kopii pod názvem "Burning Lips " - od Blue Movie film (která je dostupná na webu), bohužel mizerné obrazové kvality, zřejmě jde o přepis ze staré ošuntělé VHS doplněnou o hard-core scény s Claudine Beccaire. Je to typický Euro-trash, s pěknými herečkami (Fani, Beccarie, Dionisio) s mořem nahoty a sexu (lesbického především). Jemný hudební doprovod se taky povedl. Finále mohlo být přeci jenom o něco lépe zpracované. Suma-sumárum; nejde o nic originálního, příběh je spíše triviální a celkově je to celé dost předvídatelný a film i dost nudí. Doporučuji tedy především všem fandům Euro- trashe, málo známých - malých, ale ne vyloženě špatných filmů, a především pak fanouškům herečky Leonori Fani, kteří by si určitě i tento raritní kousek neměli nechat ujít pokud už na nj náhodou narazí. ()