Mladá modrá krev - Série 2 (2022) (série)
Tvůrci:
Lisa AmbjörnRežie:
Lisa FarzanehKamera:
Gabriel MkrttchianHudba:
Matti ByeHrají:
Edvin Ryding, Omar Rudberg, Malte Gårdinger, Pernilla August, Nikita Uggla, Frida Argento, Nathalie Varli, Samuel Astor, Anna Azcárate, Mimmi Cyon, Natalia Edvall, Magnus Ehrner, Uno Elger (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Program vystoupení sboru na oslavě se na poslední chvíli změní a Simon to dost špatně nese. Wilhelm si na terapii uvědomí důležité věci. (Netflix)
Hrají
Edvin Ryding
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Big Mouth (2017) (seriál)
Případy Anniky Bengtzonové (2012) (seriál)
Omar Rudberg
Venezuela
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Malte Gårdinger
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Jordskott (2015) (seriál)
Vraždy v Sandhamnu (2010) (seriál)
Pernilla August
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Případ: Ponorka (2020) (seriál)
Nikita Uggla
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Big Mouth (2017) (seriál)
Frida Argento
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Nathalie Varli
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Samuel Astor
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Anna Azcárate
Švédsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Půlnoční slunce (2016) (seriál)
Mimmi Cyon
Nejlepší seriály:
Det som göms i snö (2018) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Lovci (2018) (seriál)
Natalia Edvall
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Magnus Ehrner
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Dříve než zemřeme (2017) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Uno Elger
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Beri Gerwise
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Vysvoboď mě (2024) (seriál)
Claes Hartelius
Švédsko
Nejlepší seriály:
Nikdy neotírej slzy bez rukavic (2012) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Felicia Maxime
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Fabian Penje
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
White Wall (2020) (seriál)
Vraždy v Sandhamnu (2010) (seriál)
Anna Valkyria Petersson
Nejlepší seriály:
Patchworková rodina (2017) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Carmen Gloria Pérez
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
Mikaela Ramel
Švédsko
Nejlepší seriály:
Patchworková rodina (2017) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)