Kanada / USA,
(2002–2003), 13 h 58 min
(Minutáž: 43–88 min)
Epizody(18)
-
Sue a Levi / Mafie z východu (S01E01)
-
Pryč s bombami (S01E02)
-
Nájemní vrahové (S01E03)
-
Práskač (S01E04)
-
Tichý zloděj (S01E05)
-
Ozvěna z minulosti (S01E06)
-
Tichá noc (S01E07)
-
Chamtivost (S01E08)
-
Diplomatická imunita (S01E09)
-
Špinavá bomba (S01E10)
-
Loupež (S01E11)
-
Únik informací (S01E12)
-
Pohřešovaná (S01E13)
-
Nezvedený otec (S01E14)
-
Podraz (S01E15)
-
Lovec (S01E16)
-
Uprchlík (S01E17)
-
Rošťák Billy (S01E18)
Hrají
Linda Goranson
Kanada
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Dan Lett
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Dylan Trowbridge
Kanada
Nejlepší seriály:
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Marya Delver
Kanada
Nejlepší seriály:
Zákon gangu (2008) (seriál)
Hvězdná brána (1997) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)
Mark Ellis
Nejlepší seriály:
Dark Oracle (2004) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Husí kůže (1995) (seriál)
Lance Kinsey
Kanada
Nejlepší seriály:
Remington Steele (1982) (seriál)
Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)
The Amanda Show (1999) (seriál)
Jonathan Watton
Nejlepší seriály:
Starosta Kingstownu (2021) (seriál)
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Russell Yuen
Kanada
Nejlepší seriály:
Bojovník (2019) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Star Trek: Podivné nové světy (2022) (seriál)
Stephen Bogaert
Nejlepší seriály:
Hvězdy týmu (2003) (seriál)
V síti CIA (2007) (seriál)
Pět dní v nemocnici Memorial (2022) (seriál)
Ayumi Iizuka
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Natalie Brown
Kanada
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Jack Ryan (2018) (seriál)
Městečko Schitt's Creek (2015) (seriál)
Tony Munch
Kanada
Nejlepší seriály:
Dallas 63 (2016) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Souputníci (2023) (seriál)
Matt Cooke
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Martin Doyle
Kanada
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
V síti CIA (2007) (seriál)
Městečko Schitt's Creek (2015) (seriál)
K.C. Collins
Nejlepší seriály:
Hvězdy týmu (2003) (seriál)
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Richard Bachynsky Hoover
Nejlepší seriály:
Zvláštní efekty (1996) (seriál)
Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)
Kirsten Bishop
Kanada
Nejlepší seriály:
Sailor Moon (1995) (seriál)
Veritas (2003) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Lynne Griffin
Kanada
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Brandon McGibbon
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Odysea 5 (2002) (seriál)
R.D. Reid
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
Směr jih (1994) (seriál)