Příběh Nikdy neříkej nikdy ukáže, že všechno zlé opravdu může být pro něco dobré. Hlavní postavy Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádí. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí dlouhým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Naďa a Petr do sebe nejprve lehce vrazí autem a díky tomu na sebe začnou narážet i dále v životě. Z jejich rozvíjejícího se vztahu se pak stane bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro ně, ale i pro jejich blízké... protože všechno se může stát. (Bontonfilm)

Ed.

Nenáročná věc bez násilí, poměr  cena kvalita velmi dobrý.  Nic jsem od toho nečekal takže mě to nemělo čím zklamat naopak mi to bylo milé, jednoduché srozumitelné. ()

Cacorka_eliz

Místy je to docela vtipné, ale neseděla mi tam ta Tereza Kostková. Mám ji raději v roli modeátorky. Radost mi udělali ale jiní herci, např. Holišová a Tomicová. Chtělo by to ale větší tempo a trochu propracovanější scénář. ()

Rudy.Jestrab odpad!

Pustili jsme si to s rodinou, takže jsem to musela vidět celé až do konce a s naprosto čistým svědomím mohu prohlásit, že to byly další promarněné minuty lidského života. Bylo to, jako koukat na film, který jste viděli už tisíckrát, protože jste dokázali s jistotou říci, co se v příštím záběru stane. A herecké výkony byly tak uvěřitelné, jako kdyby už herci sami věděli, jaká tragédie to bude a styděli se za to, že jsou na kameře vůbec vidět. ()