Režie:
Reinhard Münster, Marcus O. Rosenmüller, Peter Ristau, Michael Wenning, Jürgen Heinrich (více)Hrají:
Jürgen Heinrich, Steven Merting, Nadine Seiffert, Oliver Korittke, Grace Simon, Karin Giegerich, Irene Rindje, Friederike Wagner, Emily Behr, Robert Lohr, Ulrich Voß, Helmut Krauss, Alexander Hörbe (více)Epizody(14)
-
In eigener Sache (S13E01)
-
Gebrannte Kinder (S13E02)
-
Kunstschuss (S13E03)
-
Wege zum Ruhm (S13E04)
-
Fauler Zauber (S13E05)
-
Spätfolgen (S13E06)
-
Grenzgänger (S13E07)
-
Der letzte Ritter (S13E08)
-
Alles aus Liebe (S13E09)
-
Härtetest (S13E10)
-
Herzblut (S13E11)
-
Von Liebe und Hass (S13E12)
-
Kurzschluss (S13E13)
-
Angst (S13E14)
Hrají
Jürgen Heinrich
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Steven Merting
Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nadine Seiffert
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Oliver Korittke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Grace Simon
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karin Giegerich
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Irene Rindje
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Friederike Wagner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Emily Behr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Robert Lohr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Ulrich Voß
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Helmut Krauss
Německá říše
Nejlepší seriály:
Vojna a mír (2007) (seriál)
Fix a Foxi (1999) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Alexander Hörbe
Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Peter Sattmann
Německo
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Karoline Schuch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Henriette Heinze
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kerstin Riek
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Annabelle Mandeng
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Má lady Jana (2024) (seriál)
Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dominik Bender
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Chrissy Schulz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)