Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

panMartin

Asi jeden z nejhorších filmů Slyho, nemělo to hlavu ani patu prostě zbytečná sračka. Když vidím ten rozpočet a pak výdělek to jsou ošklivý čísla. ()

Nivenx

Nemít film rozpočet 55M a být jen video film, tak to pochopím, jelikož jde o béčkový námět se slabým scénářem a klasickým výkonem Stalloneho. Na kino to vážně není! ()

eye candy

Sly není Brando to ví každá filmová vopice, protože jediný akční hrdina který je zároveň i dobrým hercem je chodič Norris. Gillespie není Carpenter, protože jeho filmy nabízejí asi tolik překvapení jako posezení na záchodě. Na to že jde o film se Stallonem se D-Tox rozjížděl ale docela slibně. Dobrej nápad se bohužel zvrhává v otravnou slaughter party s klasickou a naprosto zbytečnou love vložkou, která je v těchto filmech tak klasická, že už přestává být i trapná. Nebuďte najivní jako já a nečekejte od tohoto filmu žádný psychoteror, stíny v temných uličkách, klaustrofobii, boj o kořalku, přestřelky s tremorem, ruskou ruletu v delíriu..nic z toho. Čekejte průměrnou akční slátaninu s hlavním hrdinou, který by svým dokonale sterilním výrazem unudil k smrti prázdnou zeď a samozřejmě happy end. Prostě je to blbost, ale dívat se na to chvílema dá ()

hans500

Režie podprůměrná, scénář špatný, herecké výkony průměrné, jen Sly hrál docela dobře, byl největší a jediný klad filmu - slabé 2*. ()

adams89

Vyjma nově natočeného Rockyho Balboy je filmografie Sylvestera Stallonea posledních let dost žalostná, propadák vedle propadáku a žádný alespoň trochu dobrý film. Proto mě D-Tox docela i hodně překvapilo, a to o to víc, když jsem na něj dopředu četl ty našťastné názory diváků. I když prvních 20 minut to vypadalo na tuctovou seriálovou kriminálku, po přesunu na zapadlou protialkoholní léčebnu dostal film hnedka jiné obrátky. Podařilo se v ní navodit celkem slušnou mrazivou atmosféru, přesně tu, jakou jsme mohli vidět třeba ve věznici z Vetřelce 3. Výborná depresivní hudba navíc vše dobře umocnila a bylo zaděláno na pořádné překvapení. Avšak mimo Roberta Patricka v netradiční roli drsného poldy všem postavám chybělo to nejdůležitější, a to charisma. Závěrečná pointa také filmu zbytečně podkopává nohy a lépe než průměrně vlastně nakonec ani hodnotit nemůžu.60% ()

Mrkvič

Kladem D-Toxu je, že neurazí. Což je docela smutný. Zaujme obsazení, kdy skoro každý z herců býval hvězdou nějakého béčkového filmu. Scénář by tolik zla neudělal (jak bývá obvyklé u podobných filmů), kdyby nebylo příšerného střihu doprovázeného strašnou kamerou. Tyhle dvě věci dělají z filmu dost obyčejnou až podprůměrnou záležitost. ()

Bobik9

Není to tak zlé, jak se všude píše. Nechápu ten obrovský neúspěch. Uznávám, že to není nic převratného, ale dá se to v pohodě shlédnout a rozhodně vás to nenudí moc. Sly je super a ostatní herci také celkem ujdou. Atmosféra je slušná a jedinou opravdovou slabinou je nepříliš povedené rozuzlení. Nicméně, jednou vidět stačí. ()

lennyd

Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) je v patách sériovému vrahovi, který vraždí své oběti nejbrutálnějším možným způsobem - a aby toho nebylo málo, jako své oběti si vybírá policisty. Vše nasvědčuje tomu, že vrah Jaka zná, a jeho oběti uzavírají právě kolem něj kruh. Vše vrcholí tím, že brutálně zabije Jakovu přítelkyni. Jake se zhroutí, začně pít - a až na radu svého přítele vyhledává odbornou pomoc v protialkoholní léčebně pro policisty. Ale to netuší, že zákeřný vrah jej bude následovat i sem - ale který z kolegů v léčení to je ? ... Když jsem film viděl poprvé, byl jsem z něj úplně nadšenej - správná dávka akce, depresivního prostředí (léčebna je pro jistotu v pustině, zrovna náhodou zasažena sněhovou bouří), parta "správnejch" chlapů + jeden nesprávnej. Pak jsem to viděl ještě jednou a nyní znovu, a čím dál tím víc mi celý příběh přijde přitažený za vlasy, a z celého filmu zůstane v hlavě pouze to prostředí. Co se týče hereckého obsazení, tak uvidíme spoustu relativně známých tváří (Dina Meyer, Kris Kristofferson, Jeffrey Wright), ale jediný kdo je alespoň trochu zapamatovatelný je Sylvestr Stallone (i když jeho proměna z depresemi stíhaného a strhaného poldy v odhodlaného chlapíka je podivuhodná) .. Slabé tři *.. ()

ywo666

Celkom sklamanie. Bohužial som si to púšťal bez toho aby som o filme vedel a čakal som nejakú režbu ala Sly. Toto je slabé. Keby viem čo od toho čakať možno by som šiel na 3 hviezdy takto len dve. ()

Master19

Málokdy se mi podaří odhalit hlavního záporáka skoro v první scéně, kdy se objeví, ale tady se mi to povedlo. Ovšem vůbec bych to nepřičítal nějaké svojí zázračné intuici, nebo snad nadprůměrné logické dedukci - je to prostě špatně udělané. ()

JohnSmith

Klasický thriller ve stísněném prostředí. Takových tu už bylo. Tenhle není ani moc dobrý,ani špatný. Je to průměr, který neurazí, ale Sly si ho na referenční místa dávat nebude ()

VanTom

Ucházející, bohužel do zkratkovita prostříhaný krimithriller se šíleným zabijákem policajtů pozdvihuje hlavně mrazivá, stísněná atmosféra, protože sněhovou bouří odříznutá detoxikační léčebna svou architekturou připomíná ponejvíce betonové vězení smíšené s polární základnou. Paranoidní podezřívání se už daří méně a o motivacích (či schopnostech) vraha bych raději pomlčel. Stallone dobrý. ()

lykan9

Nejedná se vyloženě o špatná akční film (horor to rozhodně není), ale nějak to jako celek nefunguje. Dokonce ani Slyovi role nesedla. Já osobně považuji Slye za výborného herce, ale zhrouceného alkoholika prostě nezvládl. Ostatní herci také nijak neoslnili. Na druhou stranu od druhé poloviny se film jako celek zlepší. Tedy průměr. ()

cross

Slušný thriller s několika opravdu chutnými mrtvolami, slušným spádem a toporným Stallonem v hlavní roli. Nejvíc mi ale při sledování vadil naprostý chaos v postavách (John sem, Bill tam...), ovšem na druhou stranu mě provázely úsměvné vzpomínky na horror The Thing (podobné prostředí). ()

Spock

V celkovém hodnocení nic moc snímek, ve kterém mě tentokrát překvapil Stalloneho herecký výkon. Jako duševně nevyrovnaný agent zvládl svoji roli uspokojivě a navíc byl všem v léčebném komplexu oporou. Sněhová vánice, maniak který programově vraždí ostatní pacienty a k tomu vlastní psychické starosti by většinu lidí udělaly zřejmě nepoužitelnými, ale on to zvládl. Navíc i „elegantně“ zlikvidoval hlavního záporáka, vrtalo mi hlavou jak mohl zvednout 80 kilového chlapa jako nic nad hlavu. Pokud před sebou máte dlouhý večer a chystáte se sledovat nějaké filmy, tak vám tento film doporučuji jako předkrm, je rychle stravitelný, nezkazí vám chuť k dalšímu „jídlu“ a nabudí vás na hlavní chod. ()