Le Journal érotique d'une Thailandaise

• Francie Carnet intime d'une Thailandaise (více)

Paul Vernier (Jean-Marie Pallardy) je módní fotograf a po jedné sérii fotek ho dvě modelky pozvou na orgii. Tam ale najde v akci svou manželku, což ho jednak udiví a jednak naštve. Kývne proto na nabídku letět fotit do Bangkoku, kde se setká s krásnou Clito (Sylvie Cointre). Stanou se z nich milenci, jenže ona je zapletena do mezinárodní špionáže. Paul je kvůli kontaktům s ní vyhoštěn z Thajska. Po návratu do Paříže se k manželce nevrátí, naopak, snaží se vrátit zpět a pomoci Clito na svobodu. Jenže nebezpečí nekončí a úspěch je daleko. (Peabody)

Diskuze

curil

curil (hodnocení, recenze)

Nudná soft erotica (viděl jsem zkrácenou verzi cca o čtrnáct minut), chvíli připomíná cestopisný příběh nebo reklamní šot nějaké cestovní kanceláře. Nejprve exteriéry pařížských ulic se dvěma modelkami, které fotí módní fotograf, pak zahradní párty, kde sex přitvrdí. Poté fotograf odcestuje do Bangkoku, kde opět sledujeme další focení s již známými modelkami, ale i s domorodkami. Nesmí chybět návštěvy nočních striptýzových klubů a několik erotických vystoupení exotických tanečnic. Jediným světlým okamžikem je přítomnost skvostné Brigitte Lahaie, která ale nedostává příliš velký prostor, snad jen tradiční sprchová scéna stojí za zmínku.