Medicopter 117

• Německo Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (více)
Německo / Rakousko, (1998–2005), 62 h 18 min (Minutáž: 45–93 min)

Appendix

Akce, výbuchy, atraktivní ženy, co víc si jenom záchranáři mohou jenom přát. Tohle není víc, než náborový seriál pro záchranáře. Realita je sice ta tam. Ale pro začátek, proč ne. I mě to tak inspirovalo, ale upřímně, radši tohle než náš seriál Sanitka 2. ()

Elen16

Jako malá jsem jej zbožňovala a jak mě pak mrzelo, když jej Nova (pokud si dobře pamatuji) přestala vysílat. ()

NikoKovac

Já jsem měl tenhle seriál hodně rád, hlavně v období tak 13-15 let, dávali ho kdysi tuším na Nově. Thomas, ten pilot, to byl největší masér ze všech a jak ho zabili, tak jsem to přestal sledovat. Ale tak zpětně, natočit sedm sérií seriálu o záchranném vrtulníku, to se nejednomu přejí. Rozdíl oproti Kobře 11 vidím třeba v tom, že zatímco oni tam každýho chytnou a zavřou, tady některé případy dobře nekončí, ale to je asi tak jediný. Nicméně, prostě jsem to měl kdysi rád a za Thomase Wächtera a tu pěknou pilotku v posledních řadách dávám 3* ()