Medicopter 117

• Německo Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (více)
Německo / Rakousko, (1998–2005), 62 h 18 min (Minutáž: 45–93 min)

WolfR

Jo jo, to bývávalo, Kobra 11 tam , Medicopter 117 sem! Některé díly jsou docela dobré, ale po čase je to strašná rutina, 2 hvězdy. ()

Slavníkovec

Létající koptéra plná posádky, která se snaží zachránit zraněné, zavalené, uvíznuté a unesené. Stejný jako u kobry 11. Hlavním hrdinům vždycky vše vychází. Nikdo neumře, všichni spokojení. ()

filmmovier

Náhodou, Medicopter je podle mého názoru velmi dobrým německým seriálem, i když trošku slabší než mojí oblíbení Specialisté a Rex... Tento solidní seriál jsem sice už pár let neviděl, ale když jsem byl malý, strašlivě mě to bavilo a rád jsem na to koukal. Vždycky jsem potom chtěl letět v Medicopteru a nakonec se mi to splnilo... Kdyby tento seriál znovu vysílali, myslím, že bych ho i teď velmi rád uvítal. Ono je to totiž velmi dobré drama s koukatelnou akcí. Pro mě 65% a to až s odstupem času... ()

Samuel7 odpad!

Jediné, co udržuje pozornost jsou akční scény, byť jejich kvalita také nic moc, protože jinak seriálu chybí jakákoliv dynamika a nudí. Mimochodem blbější dialogy jsem už dlouho neviděl. ()

fabecc1222

Jsou seriály, které si spojujete s určitým životním obdobím. Medicopter 117 je jeden ze seriálu, které se budou navždy spojovat s mým dětstvím, kdy člověk makal domů po škole, aby stihl vysílání na Nově / Primě. Oceňuju technickou stránku seriálu, a štědrou výpravu, kdy se mnohdy natáčelo na opravdu krásných místech, a i se spoustou adrenalinových kousků. Nejzapamatovatelnější je určitě díl z první série, kdy pilotka příjde po nehodě vrtulníku o nohu, to bylo opravdu hodně drsný. Jen škoda, že s odchodem Thomase a Michaela seriál ztratil na kvalitě, a nové postavy už je nedokázali plnohodně nahradit. Ono vůbec z těch původních postav moc nevydrželo, a do konce seriálu zůstala jen jedna. Každopádně žluto-červený vrtulník a hlavní hudební motiv v člověku už zůstanou :) ()

PanFilmov

vzhľadom na to, že keď som mal možnosť vidieť tento seriál ja som bol malý fagan, ktorému sa páčilo a vzalo ho snáď všetko som si dovolil dať dve hviezdičky. ()

morena.jea odpad!

akým dopravným prostriedkom sa ešte dajú zahraňovať životy? možno vodný skúter, o tom by nemci natočili minimálne 120 dielov ()