Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance

• USA The Princess Switch 3: Romancing the Star (více)

Po krádeži cenné vánoční relikvie poprosí královna Margaret a princezna Stacy, které jako by si z oka vypadly, o pomoc odvážnou dvojnici Fionu a jejího sexy expřítele. (Netflix)

Amalberga

Co tomuhle filmu chybí? Víc Vanessy Hudgens! Na High School Musicalu jsem vyrostla a mám pro ni slabost, nebudu lhát. Ale podařilo se jí natočit pohodový vánoční film, na který se dokáže podívat celá rodina, což je fajn. Místy je tam přehrávání jako z animáku, chvílemi cringe, ale nenudila jsem se. Jednoduchá zápletka funguje. Ještě by bylo fajn, kdyby Vanessa nazpívala soundtrack k filmu. ()

hannahmontan

Za mě pěkný, odpočinkový film, herci fesaci, je to prostě holčičí film, splnil očekávání, čekala jsem, ze 3 díl, bude horší, ale bavil mě více než 2. Doporučuji ❤ ()

AmunRa

Kvalitativní vzestup oproti druhému a možná i prvnímu dílu - akční scény, humor, krásné lokace a k obsazení předchozích filmů dostali noví herci důležitější role. Tentokrát více komedie a více zaměřeno na třetí inkarnaci Vanessy Hudgens. ()

GeorginaAnne

Třetí díl se povedl mnohem lépe než ten druhý, takže já jsem spokojená 😊 Upřímně řečeno se mi Fiona mnohem víc líbila tady než v předchozím díle a je mi jasné po kom je taková, je jí prostě až moc 😄🙈 No a pokud vás, drazí pánové do toho vaše polovičky donutily tak to tango se vám bude líbit 😉 ()