Hrají
Franz Rudnick
Německá říše
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gaby Herbst
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Matthias Neukirch
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Michael Gampe
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Veronika Faber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Gerd Lohmeyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Ernst Cohen
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Gerd Eichen
Německá říše
Ruth Wohlschlegel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Manfred Böhm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Bernd Dechamps
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Ulrich Radke
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Florian Ernstberger
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Doktor z hor (1992) (seriál)
Frauke Sinjen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Klaus-Peter Bülz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Walter von Hauff
Nejlepší seriály:
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál) - vypravěč
Gosia Konieczna
Polsko
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Stefan Maaß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Michele Sterr
Nejlepší seriály:
Simsala Grimm (1999) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Matthias Schlüter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)