Zábavná show Luďka Soboty. V každém díle jsme mohli vidět řadu vtipných scének a různé české osobnosti, které bavily diváky svými vtipy. Pořad byl vysílán před pár lety na TV NOVA. (duklak2)

cariada

Novácká show , nemám je rád ,ale tohle se mě docela líbí. Já se u toho dokázal i zasmát a to je u nováckého zábavného pořadu co říct. Asi to bylo naposled než Sobota totálně vyšuměl. A Wimmer ten neměl chybu. ()

sahe odpad!

Nedalo se na to koukat, fakt šílený, trapný atd. - bohužel jsem byla mladá a měli jsme jen jednu TV.... ufff.... (nesnáším Přeučila a od tohoto pořadu ještě víc....) ()

cubiculla

Další názorný příklad, kdy ta trapnost a debilitnost je až tak hluboká, že to opravdu začíná být místy i k smíchu, tudíš za to ta jedna *... ()

Právnička odpad!

Luďka Sobotu mám jako herce moc ráda, ale jako komik ve svém vlastním pořadu? - pardón, ale to byl velký omyl. Nikdy nevím, jestli tu "přitroublost" jenom hraje nebo opravdu takový je? :o) Prostě trapárna prvního řádu! ()

Kosmik 1 odpad!

Už vím, z čeho mám ty noční můry (kam se hrabe Freddy) a proč je mi mdlo, když vidím nebo slyším slovo senzibil. Ono je to vlastně jedno, jestli je to senzibil, věštec, ezo... vše jde spolehlivě a co nejrychleji do odpadu! 0% ()

wosho

Humor Luďka Soboty nikdy nebyl pro intouše, či vyznavače bizarních kreací. Je to humor pro normální lidi, co po práci v továrně za směšný plat očekávájí, že je něco rozveselý. A pro ně je Luděk jako stvořený a kritizovat ho jen za to, je trošku nefér. A mě senzibilšou rozesmálá docela hodněkrát-a za to se nestydím! ()

Paity

Tak toto byla kardinální ptákovina. Bohužel. Luďka Sobotu má rád a zejména jeho pradávným scénkám s Nárožným jsem se vždycky strašně nasmál. Vlastní pořad mu ale evidentně nikdy nesednul. ()

kwoky

"Ahá, jó, tady Kaďourek, jó, já jsem se... vlastně Kaďourek. Jak se jmenuju?" - "Erasmus." - "Bin Erasmus ibn Jakob." Pořad o scénkách a šaškování Luďka Soboty. Já mám Sobotův humor rád, přeřeky a trapnosti v jeho podání mě vždycky bavily. Občas jsou zde, pravda, horší chvilky, ale pak zase přijde nějaký vražedný zásek a já se musím smát. To by bylo na čtyři hvězdy s přehledem. Jednu strhávám za písničkové vsuvky, které mě neoslovovaly ani tehdy (Machálková, Csáková, Čok, Premier a tak) a jsem rád, že je teď můžu přeskakovat. ()

Grafito odpad!

Dejte dohromady ty největší lůzry českýho šoubizu.. dejte jim dost chlastu a pak natočte, co z nich poteče.. protože nijak jinak než výtokem se to nazvat nedá.. smrdutým hnilobným.. ()

brzozin odpad!

Tak toto je už opravdu naprosté dno jakékoliv, ne jen televizní zábavy. Mezi všemi polodebilními a mozek vyplachujícímu estrádami TV NOVA let 90. byl tohle jednoznačně totální uderground. Je vidět, že pro peníze jsou někteří lidi schopni udělat v podstatě cokoliv. Dokonce dát v šanc i svou dobrou nebo alespoň pochybnou pověst. ()