Zábavná show Luďka Soboty. V každém díle jsme mohli vidět řadu vtipných scének a různé české osobnosti, které bavily diváky svými vtipy. Pořad byl vysílán před pár lety na TV NOVA. (duklak2)

Max Q.

Na současnou i předcházejí nováckou produkci to byl celkem nadprůměr. Wimmer tam měl pár dobrých scének, špatný nebyl ani nápad s věčně nespokojeným divákem v hledišti. ()

lisma odpad!

Senzibilšou by se dal přirovnat k následující rovnici : zábavná show na nově * sobota a skamene + přeučil a wimmer = odpad těch nejnižších pater neboli standart Novácké produkce ()

os10

takovou chujovinu sem dlouho predtim, ani jeste dlouho potom nevidel, sobota mi prijde cim starsi, tim min vtipnejsi ()

Eisenmann odpad!

Můžeme jen děkovat televizi Nova za toto supervydařené opakování, které nám poskytla v posledních týdnech, sice se od roku 1997 změnilo spoustu věcí, ale nikde nehraničí stupidita tohoto pořadu je naprostou stálicí. Snad není možné ohodnotit jinak než odpadem, či maximálně jednou hvězdou ze soucitu k mizernému komikovi. Kde se vzalo oněch přehnaně lichotivých 16%??? Nemám zdání. ()

Neumetel_kovovy

Nejlepší je, když to hodnotí radobykritici 20 let nazpět, zcela v jiné době, v jiné náladě, to proste nejde, dnes musí byt podle vas všechno trapný, ani nechci vedet jaký je věkový průměr "hodnotitelu"...je potřeba se vyjádřit i k době, vo kterých víte hovno, jinak byste tento pořad brali s nadhledem a nostalgií a radši ho vůbec nehodnotili...😛😘 ()

sun.eagle odpad!

Nechci používat velké slova, ale tohle je asi to nejhorší a nejtrapnější co jsem ve svém životě na televizní obrazovce viděl. Trapné, extrémě trapné to bylo už tehda, a ted dávají pozdě v noci na Nově opakování "skvostů" svého archivu. Mužu tak nostalogicky zavzpomínat na Ruskou ruletu, Doremi a taky na tuhle hrůznost. Jistě zub času je nemilosrdný, ale když jsem viděl co předváděl Sobota a Skamene v tehle šaškárně tak jen kroutím hlavou. Sobota už tehda když to vysílali prvně klesnul v mých očích na uroven opičího zvratku, a ted jsem si při repríze ověřil že právem. Je spíš smutné že tak polulární herec se poníží na takovou uroven. ()