Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

iXtr3m3

Celkom slušná komédia od Netflixu so sympatickým castingom. Kto tvrdí, že Wahlberg nevie hrať v komédiach, tak s ním asi nevidel komédie, pretože bol super nielen v Tedovi ale aj v Otec je doma, takže ja s ním nemám najmenší problém a to nehovorím o tom, že ho mám rád v každom filme, takže aj tu som sa tešil. Kevin Hart je síce ukecaný trpaslík, ale v komédiach mu to taktiež ide, napr. jeho Wedding Ringer je u mňa medzi mojimi najlepšími komédiami po prelome tisícročí. Ja som sa bavil. ()

Trixinka

Byla to taková dost chaotická komedie, rozlítaná od jednoho prostředí ke druhému - rodinný život, škola, volný týden (golf, grilovačka), účast na oslavě (divočina, vymáhání dluhu, oslava přesunuta k Sonnymu domů), pomsta Armandovi (postel, boty, želva), konflikt s manželkou a dětmi. Prostě moc témat, moc linek a žádná nebyla moc dotažená a promyšlená. Účel tento film ovšem splnil, zabavil mě po namáhavém dnu. Ale znovu jej vidět nechci. ()

Flopik

Fakt som nečakal, že s týmito dvomi sa budem tak neskutočne nudiť. Na komédiu je to absolútne nevtipné, reálne som sa zasmial asi raz a raz trocha pousmial. Pozerá sa nato dobre ale to je asi tak jediné. Kým príde tá "šialenejšia" časť, ktorá má byť vtipná trvá to hrozne dlho. Koniec som už len preťukal na mobile.  Ak chcete komédiu, rozhodne vyberte niečo iné . ()

VanTom

Wahlberg i Hart sice poněkolikáté hrají naprosto to samé, ale zatím mě neotravují. Vtipné hlášky a bizarní situace tak střídají těmi, které nikam nevedou… a k vlastní škodě i nezanedbatelným množstvím fekálních gagů, z nichž ovšem většinou zvládnou vykličkovat "s čistým štítem". Nevím, nějak mi to nevadilo; připomnělo mi to pásové romantické "sandlerovky", u kterých se také nikdo nepředře, přestože (anebo právě protože) je výsledek zaručen. 50 % ()

Fiftis

Aj keď je scenár napísaný s plným humorom a zábavou, v celom filme sú chvíle, keď sa scenár stáva suchým a nudným. Tieto sekvencie nedávajú Hartovi ani Wahlbergovi veľa príležitostí vydať zo seba to najlepšie. Výsledkom je, že ich chémia má tendenciu stuhnúť, čo v konečnom dôsledku vedie k nepríjemným momentom, ktoré mohli byť ľahko zábavné alebo dokonca potešujúce. Občas za to môžu aj chabé pokusy o humor, ktoré vznikli z vykonštruovaných okolností namiesto prirodzeného vývoja. Nie je úplne isté, že chémia Harta a Wahlberga by bola lepšia, keby bol lepší scenár, ale pomohlo by to. Me Time možno nie je prelomovým záznamom do katalógu Netflixu, no ponúka spoľahlivé vtipy pre každého, kto potrebuje únik z vlastnej hektickej reality. (28.8.2022) ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny