Kamera:
James MossHudba:
Jim ParkerHrají:
Neil Dudgeon, Nick Hendrix, Fiona Dolman, Catherine Steadman, Hugh Dennis, Sally Phillips, Pippa Haywood, William Melling, David Burke, Caroline Blakiston (více)Epizody(6)
-
Vesnice, která vstala z mrtvých (S19E01)
-
Zločin a trest (S19E02)
-
Poslední odpal (S19E03)
-
Smrt na výstavišti (S19E04)
-
Smrt bez rozumu a citu (S19E05)
-
Prokletí deváté symfonie (S19E06)
Hrají
Neil Dudgeon
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Přežít! (2008) (seriál)
Romanovo impérium (2007) (seriál)
Krůček k vraždě (2001) (seriál)
Nick Hendrix
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Silk (2011) (seriál)
Fiona Dolman
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Da Vinciho démoni (2013) (seriál)
Ultraviolet (1998) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Catherine Steadman
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Panství Downton (2010) (seriál)
Viktorie (2016) (seriál)
Fearless (2017) (seriál)
Hugh Dennis
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Potvora (2016) (seriál)
Not Going Out (2006) (seriál)
Brass Eye (1997) (seriál)
Sally Phillips
Hongkong
Nejlepší seriály:
I'm Alan Partridge (1997) (seriál)
Skins (2007) (seriál)
Miranda (2009) (seriál)
Pippa Haywood
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Scott and Bailey (2011) (seriál)
William Melling
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ženská liga (1999) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Záhady Frankie Drakeové (2017) (seriál)
David Burke
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Sherlocka Holmese (1984) (seriál)
Sherlock Holmes (1964) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Caroline Blakiston
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Vzpomínky Sherlocka Holmese (1994) (seriál)
Hazardér (1990) (seriál)
The Saint (1962) (seriál)
Anthony Calf
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Pýcha a předsudek (1995) (seriál)
Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Seeta Indrani
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Unforgotten (2015) (seriál)
Show Catherine Tateové (2004) (seriál)
Catastrophe (2015) (seriál)
Frances Barber
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Ajťáci (2006) (seriál)
Silk (2011) (seriál)
Clive Swift
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Podfukáři (2004) (seriál)
Zachovávat dekorum (1990) (seriál)
Doctor Who (1963) (seriál)
Neil Morrissey
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Skins (2007) (seriál)
Line of Duty (2012) (seriál)
Unforgotten (2015) (seriál)
Katy Cavanagh
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Shameless (2004) (seriál)
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Emilio Doorgasingh
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Ted Lasso (2020) (seriál)
Unforgotten (2015) (seriál)
Vicki Pepperdine
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Světlo naděje (2023) (seriál)
I'm Alan Partridge (1997) (seriál)
Miranda (2009) (seriál)
Sam Troughton
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Černobyl (2019) (seriál)
V kruhu koruny (2012) (seriál)
Malá bubenice (2018) (seriál)
Joe Dixon
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Pán času (2005) (seriál)
Sirens (2011) (seriál)
Criminal Justice (2008) (seriál)