Režie:
Stefan PflugKamera:
Rasmus Hasle JørgensenHudba:
Tobias KroppHrají:
Andreas Jessen, Arian Kashef, Stephanie Nguyen, Josefine Tvermoes, Peder Thomas Pedersen, Allan Hyde, Patricia Schumann, Zaki Youssef, Benedikte Hansen (více)Epizody(8)
Hrají
Andreas Jessen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Bílé písky (2021) (seriál)
Arian Kashef
Dánsko
Stephanie Nguyen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Hlavně to prodej (2023) (seriál)
Josefine Tvermoes
Nejlepší seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Peder Thomas Pedersen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Allan Hyde
Dánsko
Nejlepší seriály:
True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Ti, co vraždí (2011) (seriál)
Patricia Schumann
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Zaki Youssef
Dánsko
Nejlepší seriály:
The Looming Tower (2018) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Benedikte Hansen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Salle Salée
Nejlepší seriály:
Kolo času (2021) (seriál)
Severské vraždy (2020) (seriál)
Vibeke Hastrup
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Anders Heinrichsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
DNA (2019) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Jakob Femerling Andersen
Nejlepší seriály:
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Jesper Asholt
Dánsko
Nejlepší seriály:
1864 (2014) (seriál)
Bílé písky (2021) (seriál)
Dorte Højsted
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Ditte Arnth
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Claus Flygare
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Benjamin Kitter
Dánsko
Nejlepší seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Válečník (2018) (seriál)
Malene Beltoft Olsen
Nejlepší seriály:
Výkřik bez ozvěny (2020) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Jonas Jacobsen
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)
Den, který změnil Norsko (2020) (seriál)