Kdo přežije - Mikronésie

(série)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (více)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

Diskuze

slatkac (hodnocení, recenze)

Když jsem to kdysi sledoval, říkal jsem si, že po vypadnutí Jonathana taky nebudu mít komu fandit. Mýlil jsem se. Ve hře byli další 3 lidi, kterým se dalo fandit. Bohužel ani jeden nevyhrál.

hansek990

hansek990 (hodnocení, recenze)

Po dnešním díle jsem byl neuvěřitelně nasra...j. Zvlášť když to měl opravdu dobře rozehraný podle mě... Jediní komu sem fandil byli Yau-man, Joel a Jonathan, takže pro mě serie skončila celkem brzy...:D

O.Peta (hodnocení, recenze)

Malakal: všichni ještě ne, ale jde to z kopce :D zvlášť ten vynucenej odchod mě štve, to byl můj největší oblíbenec. Samozřejmě fandím víc favoritům, když už je člověk zná, je težký jim to nepřát. Ještě jsem si ale schopnej najít takový tři lidi, kterým budu držet palce. :)

Jinak ještě ta dnešní skrytá imunita na Exil Island - Jsem si říkal OMG, jak může být někdo tak blbej. :D

Malakal

Malakal (hodnocení, recenze)

O.Peta: Asi si vybíráš špatný oblíbence, když už jsou všichni ze hry :)

O.Peta (hodnocení, recenze)

Njn, tak nevím co by se muselo ještě stát, abych byl tuto sérii ochoten považovat za jednu z nejlepších. Zatím se to všechno spíš sere :D Mý dva největší oblíbenci ze hry a kdoví jak to bude pokračovat. Dnes už jsem na vyřazování koukal pomalu zkrz prsty s obavama, že příjde poslední hřebíček :D

SallyZen

SallyZen (hodnocení, recenze)

:-//// Za chvíli nebude komu fandit.. Měl jsem tři favority.. A všichni tři už jsou ze hry.. :-( .. Tomuto vypadnuvšímu jsem to přál.. :-(

MaroMaro

MaroMaro (hodnocení, recenze)

Dneska mě ten díl fakt pobavil :D Jak vypadl Joel (nebo jak se jmenoval), také čočky on :D No snad se příště už konečně zbaví Cheta a bude to v poho :)

Crazynka

Crazynka (hodnocení, recenze)

No však to mi právě nejde do hlavy, proč zrovna jí proboha??? Co ta ještě vymyslí...

O.Peta (hodnocení, recenze)

Crazynka: to bude asi tím, že ho přenechal tý prdelatý černošce :D

O.Peta (hodnocení, recenze)

SPOILERY!!! - Tak dneska (5.díl) měl Ozzy pořádnou kliku. Kdyby po tom promíchání kmenů skončil na druhý straně, asi bych se pořádně smál, jak naložil s imunitou. :D Cirie vládne hře a to se mi moc nelíbí, Jonathan na tom asi nebude nejlíp. Bojím se, aby ve hře nakonec zůstal někdo, komu bych přál výhru.

SallyZen

SallyZen (hodnocení, recenze)

Tak teď docela naštvali  :// *..*  toho mohl ještě hodně ukázat..

O.Peta (hodnocení, recenze)

Penner v tom úvodním videu s těma rudýma očima vypadá skoro jako ďábel :D

Uživatel Kulmon smazal svůj příspěvek.

hansek990

hansek990 (hodnocení, recenze)

Jonny Fairplay sice je kretén, nadruhou stranu je ho škoda, protože hrál opravdu dobrou hru a mohl to všechno zkomplikovat. Ovšem já mám ve favoritovi jasno- Jonathan. Eště mohli přibrat Booa a bylo by to super :D

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

hele do stovky toho moc nezbývá.Tak vyzívám všechny aby hodnotili jednou pěti hvězdičkami!

slatkac (hodnocení, recenze)

No, řekl bych, že kdo viděl Johnyho FairPlaye ve Faktoru strachu, možná jeho postavu trochu pochopí.

Cubinho

Cubinho (hodnocení, recenze)

Nechápu, jak si Prima může dovolit vysíláni Mikronésie, aniž by uvedla Perlové Ostrovy a Vanuatu. Sice v tom hrají roli nejspíš práva na vysílání, ale diváci tak nebudou chápat postavu Jonho FairPlaye, nebudou znát Ami a Elizu. Jestli takto budou pokračovat až k Heroes vs. Villans, tak tam nebudou znát polovinu soutěžících...

slatkac (hodnocení, recenze)

Tak na tuhle sérii jsem hodně zvědav...krom toho, že se tu ukáže pár známých ksichtů z předešlých řad, tak je to prej i nejlepší série...snad mě nezklame.