Kdo přežije - Mikronésie

(série)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (více)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

Diskuze

Saf123

Saf123 (hodnocení, recenze)

mrx.friendSallyZen: Musím souhlasit s vámi oběma,rozhodnutí velmi zklamalo a zároveň hodně překvapilo,i když zklámání bylo vě větším množství

mrx.friend (hodnocení, recenze)

SallyZen: Nejsi sama...ale na druhou stranu, i tentokrát jsme měli postaráno o překvapení ;)

kajda.l

kajda.l (hodnocení, recenze)

Pokaždé když slyším Ozzyho řeč k finalistkám, tak je mi strašlivě trapně. Neskutečnej ubožák a příšerná karikatura chlapa... :D

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

ale docela mě překvapilo, že James dostral šanci hrát za favority když jeto uplný vemeno, už v Číně jsme si říkal, že zas tak dobrý není ateď se to potvrdilo, nikdy nic nevyhrál, ten je dobrý leda tak na začátek kdy maká pro kmen, ale sám zase sebe...

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Kukentipla: protože říct, že holky z téhle řady jsou kurvy, nezasloužilé slepice, hloupé krávy a Parvati že by prý ošoustala sto bezďáků aby vyhrála vůbec není hloupé, arogantní a do sebe zahleděné ;o)

MaroMaro

MaroMaro (hodnocení, recenze)

kapsomut: no prostě vůl, akurát jsi to popsal slušně a diplomaticky :D Nechápu proč se chtěl očistit, když každý v téhle soutěži lhal nebo podváděl.....a určitě by mezi těma babama měl velkou šanci na výhru.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

kapsomut: ale to vůbec není odpověď na to, co jsem psal, co? ;o) Tys napsal, že Erik řekl, že nedokáže lhát a podvádět. Přitom lhal a podváděl. Takže bych prosil uvést rozdíl mezi hrou Erika a Amandy. Tedy jiný rozdíl než ten, že Erik je pitomec, co katastrofálně pohořel navzdory tomu, že lhal jako divej.

kapsomut (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Hráčka jako Amanda to určitě dělala z dobrý vůle co? :-)

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

kapsomut: umm, Erik ale lhal a podváděl (viz když ho Amanda zachránila a on se na ní potom vysral, když myslel, že nemá HII), jen to nedělal tak dobře jako holky. Takže tenhle argument skutečně nefunguje. Prosil bych nějaký jiný.

kapsomut (hodnocení, recenze)

MaroMaro: On není vůl, je to jen mladej (ikdyž je starší než já) hrozně naivní /řekl bych i dost nadrženej/ kluk, kterej jim prostě věřil .. Já ho mam hodně rád, při závěrečným setkání řekne hodně pěknou větu a já mu ji věřil: myslim, že řekl něco jako "Já se prostě nedokážu takhle chovat. Je to otázka morálky" tim řekl, že nedokáže lhát, podvádět lidi, kvůli soutěži. A jak řeknou sami holky, třeba na Jonathana by tuhle fintu ani náhodou nezkusili

MaroMaro

MaroMaro (hodnocení, recenze)

Jak může být Erik takový vůůůůl to nepochopim!!!! Mohl to ještě vyhrát a on to tak podělá.....

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

V porotě se James a spol mohli pos.at smíchy jakou pitomost eric udělal.Bejt tam já,tak bych to snad nerozchodil.

st.verka

st.verka (hodnocení, recenze)

No, hezky ho holky utáhly na vařený nudli. Největší znalec všech předcházejících řad a nic se nenaučil. Takže mu to patří.

kapsomut (hodnocení, recenze)

Natalie je sice kráva, ale alespoň má chlap na co koukat /fakt solidní mrdna/, ale Cirie je pí*a a ještě je hnusná

mrx.friend (hodnocení, recenze)

Dnešek nou cement. Doufám, že Natalie pomaže aspoň v tom dalším díle. Jen škoda, že v pondělí bude rekapitulák, docela ztráta času :(

SallyZen

SallyZen (hodnocení, recenze)

Tak pomalu začinám chápat proč je Mikronésie tak oblíbená, celkově nic moc, ale kmenovky jsou skvělý.. Dneska další velkej zvrat. Nechápu naivitu některejch lidí. A jak mluvila Cirie když dávala hlas, tak se to skvěle potvrdilo.

O.Peta (hodnocení, recenze)

OMG, tak po dnešní epizodě se snad začnu stydět za to, že jsem chlap. Většího vola není. Nutno říct, že tahle řada má snad nejlepší kmenový rady. :D

st.verka

st.verka (hodnocení, recenze)

mrx.friend: Přesně tak. Tohle byla první kmenová rada, kdy jsem se skutečně bavila.

kapsomut (hodnocení, recenze)

mrx.friend: Tak já si myslim, že tak 80% lidí, co na to koukali tušilo, že tu imunitu našla... bylo to uplně jasný podle toho jak se chovala a podle nápověd o tý imunitě bylo jasný, že to hledá správně. Amandu jsem neměl rád za to, jak vykopala Jamese, ale teďko už mi nevadí .. rozhodně lepší než Parvatti

clinger

clinger (hodnocení, recenze)

tak už sem se těšil že konečně vypadne ta mrcha amanda a ona ten symbol našla,teď to vypadá že asi vyhraje ona.a navíc vypadla ta kterou jsem jedinou z toho spolku slepic snášel.přeju to jedině Erikovi ale asi proti nim nemá šanci.to jak nepokrytě proti němu ty svi.. fandili při výzvě bylo nechutný

mrx.friend (hodnocení, recenze)

Dnešní díl naprostá seznace! Ten moment, kdy Amanda vyndavá skrytý symbol imunity se slovy "Tak teda já, Jeffe." a všem padá dolů čelist a v porotě z toho mají neskutečnou prdel, z toho dělá snad zatím nejlepší kmenovku série 8-)

kapsomut (hodnocení, recenze)

Zeck: a proč teda plno lidi označuje spoilery i k týhle jak ty říkáš "4 roky stárý serii" ... btw. řikal jsem že jsem spoiler přečetl na fcb /facebook/ tak nevim, co tu píšeš za kokotiny

O.Peta (hodnocení, recenze)

Zeck: Ani nevíš jak se těším až všechny série zkouknu, abych se téhle situace nemusel bát. Za poslední měsíc jsem stihl takových 6 řad, jedu jako blázen. :D Jo a díky za ty webovky ;)

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

kapsomut: Bavíme se tady o neaktuální 4 roky staré sérii, kterou každý, kdo se alespoň základně  zajímá o Survivor, viděl. Pokud nechceš znát žádné spoilery, tak prostě nic nečti a nikam nekoukej, jenom na jednotlivé díly. Nikdo ti nebude označovat spoilery k 16. řadě, když v USA se vysílá 24.

lost815: proč? Mně dnešní díl zvednul náladu. GENIÁLNÍ :D