Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4

Série(47)

Diskuze

Hellblazer

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Tym som mal Samou pokazenu, takze prestavam chodit do diskusii, len prosim ta napis, ze nerobia tu kravinu Rob vs. Russel...

kajda.l (hodnocení, recenze)

Hyprin - Bez. Přemýšlel jsem o opětovném (už čtvrtém) zhlédnutí mého oblíbeného Vanuatu, ale nemám na to sílu:D, takže pro mě to začne znova toho 16. února:))

Hyprin (hodnocení, recenze)

Máme už pár dní přestávku, tak by mě zajímalo, jak ji trávíte, jestli se Survivorem nebo bez? Docela bych chápal, kdybyste si chtěli na ty 2 měsíce odpočinout :) Já jsem se pustil do Cook Islands (pro ostřílené hráče bez upozornění, pro nováčky možné SPOILERY), protože je to pro mě sezona z TOP 3 a navíc má plno jiných prvků ... ať už zábavných (Billy), nebo pro mě smutných (vyřazení Cristiny - policistky) a také strategických (Candice plus Jonathan) a pro mě rozhodně skvělého vítěze. Co vy? Bez Survivora nebo s? Případně třeba Amazing race?

Pattrick

Pattrick (hodnocení, recenze)

Fabio je pro mě nejhorší vítěz ze všech 21. sezon :P :) Thats all, tohle si zasloužila Holly :)

kajda.l (hodnocení, recenze)

Zeck - Hezky napsáno:)), ale možná malinko zbytečně.
Myslím, že drtivá většina z nás, zde vyjadřuje své vlastní subjektivní pocity, které z jednotlivých hráčů mají, vím, že některým "zazlíváš" to, že koukají hlavně na taktickou a společenskou část hry (alespoň mně to dost často předhazuješ), ale není to pravda. Primárně v mém rozhodování, komu budu fadit je to, jak na mě daná osoba působí a jak mě baví ji sledovat..čili 1) sympatie..poté 2) takticko- společenská část spojená se schopností "přežít" a poslední, jak dobře víš část 3) sportovní, fyzická a soutěžní.
Například moje číslo jedna z Nicaragui Alina u mě obstála  hlavně díky sympatiím, poněvadž vyjma dobré fyzické odolnosti a touze hrát, ve společensko - taktické části naprosto propadla. Takticky jí nevyšlo nic, a ve vztazích se jí nevedlo moc dobře, jak ve hře, tak i Ponderose, kde po většinou vždy byla děsně v ústraní.
Hmm..když se teď dívám na svůj žebříček, tak vlastně nevím, proč mám tak nahoře Yula, který sice hrál výtečnou hru, ale narozdíl třeba od Nat či Danni jsem mu nefandil.
K Fabiovi je moje reakce zbytečná, můj názor znáš a hlavně podle mých příspěvků víš (víte), že jsem ho neměl rád od počátku (netušil jsem, že by mohl vyhrát), takže to z mé strany není nic pozérského..pomlouvání vítěze, vlastně ani nemám chuť a potřebu ho pomlouvat.
Pro mě je prostě - "To je ten maminčin mazánek, uplakánek, co nachcal do bazénu a vyhrál čtyři imunity". Bohužel, za celou hru na mě jinak nepůsobil a nijak mě nezaujal.
Prostě já byl nadšený po konci Samoy, několik z vás po konci Nicaragui..příště se to třeba zase otočí, tak to prostě je:)
Hezké Vánoce..

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Tak se na to podívej takhle. Fabio je Brett ze Samoy, kterému se podařilo vyhrát i tu poslední imunitu. Byl by podle tebe Brett ze Samoy dobrý vítěz? A jak by hráli? Já to zkusil a hrál jsem výborně. Skončil jsem na pátém místě v imdb verzi Survivora Tocantins a byl jsem pozván do vydání Heroes Vs. Villains, které začíná v lednu. Samozřejmě do kmene Villains.

Zeck (hodnocení, recenze)

Kardinální nesmysl, jež se dá snadno vyvrátit ziskem třech imunit, které ho dostali z pozice mrtvého muže, na pozici vítěze celé řady. Pokud je tohle "nehrání", chci se zúčastnit a nehrát také. Spíše by mě zajímalo, jak by hráli lidé z této diskuze.

Zeck (hodnocení, recenze)

Survivor je nesmírně spravedlivá hra, obsahuje atributy, které jsou rovné a fér. Šanci má úplně každý bez ohledu na to, jak je vnímán ostatními. Je to hra, která člověku říká, že i když ho všichni nesnáší, nebo není univerzální osobností, která má spoustu dovedností, může stejně dojít až na konec. Neznamená, "neumíš taktizovat, nevyhraješ" a pokud ano, pak se to nerovná "neukázal jsi žádnou taktiku, stojíš za hovno". PŘEŽIJ (fyzická stránka soutěže, hladovění), PŘEHRAJ (soutěže, individuální imunity), PŘELSTI (taktika, sociální hra). Tyto tři pojmy jsou v naprosté rovnováze a ani jeden neznamená víc, než druhý. Nelze vypíchnout pouze jeden a říct, že ten je spravný a ten je jediný podle kterého se vytváří profil dokonalého hráče. Je to nesmysl první kategorie, stejně jako označit kohokoliv kdo došel do finále, případně vyhrál za "neoprávněného vítěze". Každý si to zasloužil a my mu můžeme jen závidět, protože o dané věci víme úplné hovno a jen o tom žvatláme v teple svých domovů na internetu. Stephen, který byl jak jistě všichni víme, nejlepším taktikem Tocantins a strůjce JTho vítězství, označil Fabia za právoplatného vítěze, který si to z finálové trojky nejvíce zasloužil. Proto si myslím, že k Fabiově otázce a nároku na vítězství se už nemusíme dohadovat, vyhrál právoplatně, vyhrál svojí originální hrou a o vítězství se popral. To, že se někomu nelíbí on jako osobnost, neznamená, že je nejhorší vítěz ze všech, znamená to, že daný člověk je natolik zklamaný jeho vítězstvím, že není schopný vidět jeho dobré stránky, které ve hře předvedl. Pro mě je Fabio kvalitním vítězem, který vyhrál stylem, kterým nikdo jiný nevyhrál. Je to skvělý a zábavný hráč a pokud někomu skutečně tak hrozně záleží jenom na taktice, pokud jí podřizuje naprosto všechno, pak nechápu, proč kouká na Survivor a ne na Big Brother, kde o nic jiného, než o sociální hru a taktiku nejde. Respektuju každého hráče i když ho bytostně nenávidím a pokud někdo chce říct, že Fabio je nula, protože nehrál takticky, pak lže, je subjektivní a svůj pohled na Survivor, kde je taktika na prvním místě předhazuje jako všeobecné měřítko pro celou soutěž. Pokud někoho na Survivorovi baví taktika, tak ať ho baví, ale nedělejte z toho proboha to, na čem Survivor stojí. HEZKÉ VÁNOCE VŠEM!

Montezuma3 (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: A to se mi na této hře líbí. Může prostě z ničeho nic přijít někdo, s taktikou "v pohodě típek - nebudu si malovat terč na záda" a pak zamakat a vybojovat si imunity do finále. Nadělat si do finále přátele a nechat ostatní ať si navzájem špiní jméno. Pak už se může jen s miliónem v kapse smát všem těm ostatním velkým stratégům kteří si mysleli jak mají zajištěné finále, bez ohledu na to, kolik si nadělali nepřátel. V podstatě je fabiova taktika velmi účinná i po sociální stránce s tím bonusem, že musíte být dobří i v soutěžích. Co víc po posledním trosečníkovy chtít než toto?

MMR

MMR (hodnocení, recenze)

Zeck: Naprosto souhlasím, taky sem fandil Fabiovi:-)

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Na tom se holt neshodneme. Pro někoho je na Survivorovi zajímavá taktika hráčů, kteří se do konce dostanou díky svojí hlavě, někdo zase obdivuje ty, kteří mají štěstí a vyhrajou imunity. Podle toho se pak názory očividně dělí na ty, že Fabio je nejhorší či naprosto v pořádku. Já osobně si nedokážu představit horšího vítěze. Fabio je pro mě jako ztělesnění všeho, co je na Survivoru špatně. Takže tak.

Zeck (hodnocení, recenze)

!!! F-A-B-I-O !!! žeru toho kluka!!! Naopak, naprosto skvělý a originální VÍTĚZ! Jsem hrozně rád, že to vyhrál on, protože jsem mu fandil od začátku a aby byl vítěz můj oblíbený hráč hned od prvních dnů, to se ještě nestalo. Proč proboha nejhorší vítěz? Fabio v posledních třech epizodách nesmírně zaválel a on si to vítězství zasloužil z posledních třech nejvíc. Holly měla být právoplatná vítězka. Chase? Za co proboha? Celou hru hrál jak největší idiot, dělal nejdebilnější rozhodnutí a proklouznul na konec pouze proto, že měl štěstí a hrál proti nemožným hráčům, žádný kousek strategie, NIC. Spolčil se s nejlepším taktikem Sashem a to je asi tak všechno. To, že na poslední kmenovce přišel jako otevřená kniha a chtěl všem "upřímně odpovídat"... hmm perfektní výkon. Ale takový Fabio byl upřímný celou hru, tak co chceš ty balíku?. Sash? Nejlepší taktik této řady, skvělý v improvizacích a manipulacích, jenže. Naprosto neschopný co se týče sociální hry. Co mu je platný, že hrál skvěle, když všem nalhával naprosté nesmysly, které se do konce řady musely provalit a ublížil tím tak nejen soupeřům co se týče ve hře, ale ranil jejich city. Nedokázal rozlišovat mezi "lhaním ve hře" a osobními záležitostmi a řečmi, které se neříkají, pokud se nemyslí vážně. Když pak na kmenovce pronese "přátelské vztahy jsou pro mě víc, než aliance", nemůže se divit, že mu ten hlas nikdo nedal. Fabio? Machr, jsou v tom moje sympatie, ale hlavně. Byl na odstřel už posledních 6 epizod a to, že se dostal až na konec není štěstí (jako u Chase), není to lhaním (jako u Sashe), je to pouze jeho hrou. Tím, že od začátku chtěl být ten borec, který všem ukazuje to nejlepší ze sebe, mu otevřelo brány do sloučení a to, že tak skvěle závalel v posledních třech imunitách, to mu zajistilo vítězství. Bože, vždyt od toho tam jsou, aby pomohly člověku, proti kterému všichni jsou, aby měl alternativu na záchranu, když ho nikdo nechce. Seru na taktiku, to je prostě jen zasraná součást SURVIVORA, ten je o něčem mnohem větším a to prezentuje FABIO! Nejhorší vítěz? Ani hovno. :-)

Montezuma3 (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Viděl jsem Borneo, Australii, Amazon, Pearl, Vanuatu, Guatemalu, Cook, Chine, FvF, Samoa, HvV a tuhle. Nedokoukal jsem Afriku, Fiji, Tocantines a Gabon jsem zabalil hned po prvním díle. Z ostatních sérií (4, 5, 8, 10, 12) jsem neviděl ani prd.

Montezuma3 (hodnocení, recenze)

Mazéééc! To je poprvé co vyhrál někdo, komu jsem fandil už od začátku série. Muhehe A ta další sezóna? To si snad dělaj !

Hyprin (hodnocení, recenze)

No, tak tuhle sérii máme u konce, co k ní říct ... Velmi dobrá závěrečná kmenovka, podle mě patří do TOP 5 . Co se týče Fabia, nějak nevím, co si myslet. Za poslední 4 dny toho udělal stonásobně víc než za celou hru a vyplatilo se. V téhle sérii stačilo trocha štěstí, správné načasování a trocha umu (třeba ty puzzle, kde začínal s odstupem) na vítězství. Proč? Díky jeho 2 "soupeřům". Sash byl naprosto tragický, na FTC určitě. Můj názor, za který asi budu lynčován, je, že vítěz by se NEMĚL omlouvat za svoje činy, podrazy a přešlapy ale měl by je před porotou OBHÁJIT. Sash předvedl parodii, jsem rád, že ho tak vypráskali. Zato Chase předvedl na kmenovce nejlepší výkon, který téměř stačil. Ale jen skoro. Kdybych volil mozkem, volil bych jeho. Kdyby srdcem, jsem pro Fabia. Toliko k této sézoně, už ať je další (i když, ani na jednoho z těch 2 "velkých hvězd" se netěším, budu s Robem.

Hellblazer

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Staci napisat, ze podla vas je najhorsi vitaz a nie pisat to tu ako fakt, lebo sa naseriem a pustim sa do Sandry :) No, ale kaslat na to :D Ovela viac ma zaujima, ze ci ta seria Rob vs Russel plati, pretoze o tom nic nepovedali.

Hyprin (hodnocení, recenze)

PS.: Na Z(ae)ckově blogu to v oblíbenosti vyhrál Fabio na plné čáře. Takže asi je na něm něco, co nevidíme, všichni povinně hledat! :D

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Thajsko je pořád první, ale Fiji získalo důstojného nástupce v úloze druhé nejhorší řady

Hyprin (hodnocení, recenze)

Nějak ten odkaz nemůžu najít.... a na autonehodu opravdu nemám chuť se dívat. :) Ale pamatuju si ještě ze začátku jak jsem říkal , když jsem přišel o Yve, že tahle série jde do kytek, to jsem tady měl odpůrce. Tak jsem rád, že jsme se nakonec shodli :) Je to pro vás opravdu nejhorší série, nebo na Fiji a Thajsko to stále nemá?

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Finále se holt vysílalo včera, takže dneska byl poslední díl i reunion ke stažení. Ale ani to nestojí za podívání. Je to strašné, katastrofické. Svým způsobem je to jako autonehoda. Víš, že to bude strašný pohled, ale stejně se musíš podívat.

Hyprin (hodnocení, recenze)

Lidi, jak jste se k tomu dílu dostali? Já myslel, že ve čtvrtek byl poslední (vypadla Jane) a zbývá 5 lidí. A pak dojdu sem a tady vítěz, hlasy, pořadí. A vzhledem k tomu, že o tom ví i Tom Riddle, tak to nejsou spoilery. Kurnik, dejte mi prosím odkaz, chci se na tu frašku taky dodívat :D P.S.: S někým jsem si tady vyměňoval vítěze, Youtube vs Wiki : one: zero :D

Deywid

Deywid (hodnocení, recenze)

Tak a je to tu....Aras už nie je ten najhorší víťaz ever....a 21. séria je tá najhoršia séria ever....

kajda.l (hodnocení, recenze)

TR - Fabio ovšem je nejhorší vítěz:))
Je smutné, když se mě někdo zeptá, kdo je to ten Fabio a já maximálně odpovím: "To je ten maminčin mazánek, uplakánek, co nachcal do bazénu a vyhrál čtyři ubohé imunity (v tom se CBS zase vytáhla)"

joco66

joco66 (hodnocení, recenze)

ja respektujem a beriem vazne tvoj nazor len s nim nesuhlasim :-), moj rebricek top 5: 1.Parvati, 2.Yul, 3.Tod, 4. Sandra HvV, 5.Tom

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Každý máme právo na svůj názor, to je na tom to hezké :o) Kupříkladu já nikdy nebudu moci respektovat a brát vážně nikoho, kdo řekne takový nesmysl jako že Natalie je nejhorší vítěz, a někdo jiný zase třeba nebude respektovat mě za to, že řeknu, že Fabio je nejhorší vítěz, a bude to považovat za nesmysl. A tak je to naprosto v pořádku.