Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krátkometrážní
  • Animovaný
  • Akční
  • Hudební

Recenze (1 237)

plakát

Americká krása (1999) 

Hodně dobrý film. Nicméně kvůli posledním 20ti minutám, které jsem si představoval jinak, nemohu hodnotit plným počtem.

plakát

Willyho kouzelný svět (2021) 

Film postrádá jakoukoliv logiku. Jde jen o to, jak rychle pan Cage zneškodní všechny nepřátele a kolik vypije plechovek energy drinků. Tohle se s filmem Pět nocí u Freddyho nedá vůbec srovnávat. Hrozná slátanina.

plakát

Jak přežít svého muže (2023) 

Žil jsem v domnění, že Jana Bernášková není špatná herečka. Jenže už v debilním seriálu ZOO hraje příšerně a tady mě utvrdila v tom, že jsem se mýlil. U filmu jsem trpěl a modlil se za konec. Doufám, že tato "herečka" už žádnou knížku nenapíše a už vůbec nesmí dojít k jakýmukoliv zfilmování nějakého jejího díla...

plakát

Marvels (2023) 

Těch marvel filmů už začíná být až trochu moc a kvalitativně jdou strmě dolů. V první půlce jsem se dost ztrácel, bylo to hrozně chaotické. Tři dávám pouze za skvělý kočičky.

plakát

Expend4bles: Postr4datelní (2023) 

Tak já vám nevím, ale mě se to hodně líbilo. Ano, má to předvídatelný konec, ale nechybí zde i několik skvělých hlášek. "Sice mi nestojí, ale za to mi pevně visí".

plakát

Slasher Time! (2023) (amatérský film) 

Na amatérský počin celkem solidní film.  První část filmu se mi asi líbila nejvíc, pak to trošku polevilo. I přesto si ovšem myslím, že potenciál zde je slušný a autor určitě dokáže vytvořit ještě lepsí snímky.

plakát

Fotři (2023) 

Obraz dnešní moderní doby je zde do očí bijící. Chvílemi to úplně skřípalo a já úplně šíleně vnímal trapnost některých scének. Místy to opravdu bylo nepříjemné....

plakát

Divnosvět (2022) 

Jeden z nejhorších animáků za poslední dobu. Hnus.