Epizody(11)
-
Město v ohrožení (S12E01)
-
Stará škola (S12E02)
-
Infarkt (S12E03)
-
Únos (S12E04)
-
Krysí hnízdo (S12E05)
-
Stoprocentní ztráta (S12E06)
-
Vymahač (S12E07)
-
Exodus (S12E09)
-
Oko za oko (S12E09)
-
Žít a nechat žít (S12E10)
-
Mezi nepřáteli (S12E11)
Hrají
Roman Rossa
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Margrit Sartorius
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Hitzblech
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Teresa Harder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zmizení (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marcel Vietzke
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál)
Carolin Imcke
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Specialisti: Kriminální policie Rýn - Mohan (2006) (seriál)
Max Herbrechter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Gesine Cukrowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Ein Tisch in der Provence (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nicolas Solar Lozier
Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Anne-Luise Tietz
Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Charlotte Link (1999) (seriál)
Jörg Panknin
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Matthias Ziesing
Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Erich Krieg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Caroline Scholze
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Jevgenij Sitočin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Oliver Broumis
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Oliver Stritzel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Nadine Warmuth
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rainer Will
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Annett Fleischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)