Epizody(15)
-
72 hodin strachu (S16E01)
-
Turbo & Tacho se vrací (S16E02)
-
Přímo do srdce (S16E03)
-
Závod s časem (S16E04)
-
Ať žije Kolín (S16E05)
-
Rodinné záležitosti (S16E06)
-
S miminem v náručí (S16E07)
-
Nadzvukové letadlo (S16E08)
-
Spiknutí (S16E09)
-
Dny pod psa (S16E10)
-
Ex manžel (S16E11)
-
Štvaná zvěř (S16E12)
-
Potížistka (S16E13)
-
Rozpolcená (S16E14)
-
V pasti (S16E15)
Hrají
Axel Stein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Daniel Roesner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Thomas Wodianka
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Gottfried Vollmer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kerstin Thielemann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ingo van Gulijk
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Kerstin Radt
Venezuela
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Sanna Englund
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Götz Schubert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Wladimir Matuchin
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Moritz Bürkner
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael Rast
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Norbert Heisterkamp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Niels Kurvin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Carola Schnell
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Červené růže (2006) (seriál)
Steffen Münster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ludger Pistor
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vojna a mír (2016) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Andreas Hofer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bernd Reheuser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Niels Bruno Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)