Epizody(14)
-
Zmrtvýchvstání (S18E01)
-
Odveta (S18E02)
-
Noční reportérka (S18E03)
-
Princezna (S18E04)
-
Divoká zvířata (S18E05)
-
Velký návrat (S18E06)
-
Osamělé rozhodnutí (S18E07)
-
Revoluce (S18E08)
-
Rukojmí (S18E09)
-
Kdo s koho (S18E10)
-
Rodinná oslava (S18E11)
-
Superlak (S18E12)
-
1983 (S18E13)
-
Mrtví se nevracejí (S18E14)
Hrají
Ricarda Zimmerer
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kerstin Thielemann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Katrin Heß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Karin Hanczewski
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nick Dong-Sik
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Marco Polo (2014) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kevin Fang
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ronald Nitschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christian Feist
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Yung Ngo
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Rekrut (2022) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Marc Ben Puch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Carl Achleitner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Moritz Führmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Bert Böhlitz
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Paula Schramm
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Hendrik Duryn
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bez hranic (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Anna Julia Antonucci
Portugalsko
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Valerie Niehaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bez hranic (2013) (seriál)
Peer Kusmagk
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Sabine Vitua
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Ein Tisch in der Provence (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jochen Wigand
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)