Epizody(14)
-
Zmrtvýchvstání (S18E01)
-
Odveta (S18E02)
-
Noční reportérka (S18E03)
-
Princezna (S18E04)
-
Divoká zvířata (S18E05)
-
Velký návrat (S18E06)
-
Osamělé rozhodnutí (S18E07)
-
Revoluce (S18E08)
-
Rukojmí (S18E09)
-
Kdo s koho (S18E10)
-
Rodinná oslava (S18E11)
-
Superlak (S18E12)
-
1983 (S18E13)
-
Mrtví se nevracejí (S18E14)
Hrají
Christoph Gareisen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Jonas Baeck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sylke Hannasky
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Annika Blendl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thorsten Grasshoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Terence Maynard
Velká Británie
Nejlepší seriály:
That Mitchell and Webb Look (2006) (seriál)
Miranda (2009) (seriál)
Malá Velká Británie (2003) (seriál)
Tyron Ricketts
Rakousko
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Doktorka z ráje (2018) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Steve Windolf
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Frank Seppeler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Arzu Bazman
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Murathan Muslu
Rakousko
Nejlepší seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
David Rott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Alissa Jung
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Torben Liebrecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Půjčovna masa (2018) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Sascha Laura Soydan
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Firat Can Aydin
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Samy Abdel Fattah
Nejlepší seriály:
Druck (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Neil Malik Abdullah
Rakousko
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Hans Georg Panczak
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jürgen Heinrich
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)