Epizody(15)
-
Temná strana (S19E01)
-
Mladé a výbušné (S19E02)
-
Akta Stiller (S19E03)
-
Poslední noc (S19E04)
-
Skok (S19E05)
-
Osobní strážce (S19E06)
-
Na vlastní pěst (S19E07)
-
Poslední závod (S19E08)
-
Bez milosti 1. část (S19E09)
-
Bez milosti 2. část (S19E10)
-
Hra s ohněm (S19E11)
-
Strach (S19E12)
-
Fotbal, hra tvého života (S19E13)
-
Kde je Semir? (S19E14)
-
Den zúčtování (S19E15)
Hrají
Niels Kurvin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Katrin Heß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Uwe Bohm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Andreas Grötzinger
Švédsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Eva-Maria May
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Anna Hausburg
Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Doktorka z ráje (2018) (seriál)
Nike Fuhrmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Hildegard Schmahl
Německá říše
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Tilo Prückner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Teta (1987) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
David Bunners
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sven Gerhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Blerim Destani
Západní Německo
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Amira Pollmann
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ioana Iacob
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Místo činu: Berlín (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)
Jevgenij Sitočin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Alexandru Cirneala
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Juri Padel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Dům snů (2022) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Manuel Cortez
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Mario Irrek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)