Epizody(13)
-
Poplach na nudistické pláži (S22E01)
-
Bezhlavá láska (S22E02)
-
Summer a Sharky (S22E03)
-
Rukojmí (S22E04)
-
Královrah (S22E05)
-
Tým B (S22E06)
-
Duchové minulosti (S22E07)
-
Na východ od ráje (S22E08)
-
Ztracené děti (S22E09)
-
Cena přátelství (S22E10)
-
Vyjížďka (S22E11)
-
Rodiče v utajení (S22E12)
-
Král z Ahjády (S22E13)
Hrají
Katrin Heß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Julie Engelbrecht
Francie
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Agresivní virus (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marko Dyrlich
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Micaela Schäfer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Tamer Tıraşoğlu
Turecko
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Láska na první pomoc (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kerstin Thielemann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hannes Hellmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Romi Maria Goehlich
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Robert Jarczyk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Harald Windisch
Rakousko
Nejlepší seriály:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Nikolai Will
Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Torsten Hammann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Kyra Sophia Kahre
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Thomas M. Meinhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Biohackeři (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Robert Lohr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Robinson Reichel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Anna (1987) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Holger Handtke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Birte Glang
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Guido Lambrecht
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julian Schmieder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)