Epizody(18)
-
Nejhledanější (S24E01)
-
Partneři (S24E02)
-
Štvanice na Semira (S24E03)
-
Dámská jízda (S24E04)
-
Tvrdá škola (S24E05)
-
Za 5 minut 12 (S24E06)
-
Showtime pro Paula (S24E07)
-
Bomby, kam se podíváš (S24E08)
-
Amnézie (S24E09)
-
Anděl strážný (S24E10)
-
Mezi životem a smrtí (S24E11)
-
Seznam (S24E12)
-
Vina (S24E13)
-
Konečná (S24E14)
-
Křest ohněm (S24E15)
-
Strážci z Engonie (S24E16)
-
Klient (S24E17)
-
Poslední šťastné dny (S24E18)
Hrají
Jörg Rühl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kerstin Thielemann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kai Ivo Baulitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ben Ruedinger
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Isabell Polak
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Fleischer
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Nina Vorbrodt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Gizem Emre
Německo
Nejlepší seriály:
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Jeanne Goursaud
Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Mír v Marseille (2023) (seriál)
Rainer Sellien
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Cizinka (2014) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Özgür Karadeniz
Turecko
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Sami Nasser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Evropské kmeny (2021) (seriál)
Lion Wasczyk
Německo
Nejlepší seriály:
Zaprodaní bance (2018) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Susanne Michel
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Expert na zločin (2018) (seriál)
Valentin Schreyer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Alexander Devrient
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Sektor (2020) (seriál)
Robert Maaser
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Anna Schäfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Elisabeth Brück
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)