Epizody(18)
-
Nejhledanější (S24E01)
-
Partneři (S24E02)
-
Štvanice na Semira (S24E03)
-
Dámská jízda (S24E04)
-
Tvrdá škola (S24E05)
-
Za 5 minut 12 (S24E06)
-
Showtime pro Paula (S24E07)
-
Bomby, kam se podíváš (S24E08)
-
Amnézie (S24E09)
-
Anděl strážný (S24E10)
-
Mezi životem a smrtí (S24E11)
-
Seznam (S24E12)
-
Vina (S24E13)
-
Konečná (S24E14)
-
Křest ohněm (S24E15)
-
Strážci z Engonie (S24E16)
-
Klient (S24E17)
-
Poslední šťastné dny (S24E18)
Hrají
Hansa Czypionka
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Philippine Pachl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Oliver Franck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Jan Krauter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Nadine Menz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Thomas Fehlen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sabine Berg
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Errol Trotman-Harewood
USA
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Smrt v ráji (2011) (seriál)
Greenhouse Academy (2017) (seriál)
Pete Riley
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karmela Shako
Nejlepší seriály:
Hnědá rodina (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Leonardo Nigro
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Urs Remond
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Benita Sarah Bailey
Nejlepší seriály:
Troufalky (2017) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stephan Baumecker
Východní Německo
Nejlepší seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rainer Strecker
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dirk Martens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Dvě strany propasti (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Juri Senft
Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nik Xhelilaj
Albánie
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Vinnetou (2016) (seriál)
Florian Schmidtke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Námořník ve válce (2023) (seriál)
Andreas Hoppe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)