Peyami je do Esvet pořád zamilovanější a nakonec mu nezbude než volit mezi svojí láskou a životním přátelstvím s Dimitrim. (Netflix)

B.Wilde

Tak to vypadá, že jsme došli s tímto příběhem do zdárného finále. A že to bylo tedy nabité, hlavně předposlední epizoda byla pěkně našlápnutá od začátku do konce. Milostný trojúhelník se rozjel na plné obrátky a Peyami, Dimitri a Esvet museli čelit všemu, co se mezi nimi za poslední díly nastřádalo. Musím říct, že na místě Esvet bych vzala asi už dávno nohy na ramena a nechtěla bych mít nic společného ani z jedním z nich. Peyami neustále bojoval mezi láskou a přátelstvím a vlastně mi kolikrát přišlo, že sám ani neví, co vlastně chce... a Dimitri byl prostě časovaná bomba, doslova... na druhou stranu musím říct, že ta epizoda ve skladu byla výborná a mělo to tu správnou temnou a lehce šílenou atmosféru. Na tureckou produkci, kde ty drama věci moc nemusím, se mi tenhle seriál vážně líbil. A poslední scéna seriálu? No nebudu tvrdit, že jsem netušila, že věci nejsou tak, jak se zdálo, to by po tom všem bylo až moc jednoduché. ()