Naked Attraction Suomi

Santtu Palm

Účinkují:

Marja Kihlström (moderátor)

Hansolo35 odpad!

Když se pak ty holky obléknou, tak vypadají k světu. Nahé, potetované, s vytahaným břichem, obřími striemi a vytahanými prsy...ve dvaadvaceti?! Jak budou vypadat ve čtyřiceti? Ještě když se jich zeptají, co na svém těle milují... buďto nemají doma zrcadlo, nebo soudnost. Zřejmě pořad v rámci "všichni jsme krásní". Z reklamy na Dove se mi zvedne kufr co tam teď dávají za obludy. Tohle je skoro to samý. ()

castor

Obří varlata, propíchnuté bradavky nebo výrazné pysky coby oblíbený vizuální stimul. Solidní bizár pokračuje v další severské zemi. Muž či žena si vybírají své potenciální partnery a partnerky pouze na základě zcela odhaleného těla. Vidět je úplně všechno. Britského formátu z roku 2016 se chytlo hned několik dalších zemí (Finové mají o box méně). Pokud dám všechny ty výstřednosti stranou, tak za sebe vnímám jedno nemalé pozitivum: zejména mladí lidé, kteří mají v hlavách sténající pornoherečky, reálně vidí, jak vypadají přirozená lidská těla. ()

Master19

Nic navíc oproti originálnímu konceptu, jen mi přijde, že víc tlačí na pilu s ohledem na výběr exotů do řad "soutěžících". ()

jeany23

Osvětlení boxů je tak tlumené, že pořádně nic není vidět, a tvář prvního vyřazeného nespatříte vůbec. Proč ??? Vůbec celkově mi tahle odnož přijde taková ukecaná a utahaná. Zlatí Britové... ()