The Blood on Satan's Claw

• Velká Británie Satan's Skin (více)

Dej sa odohráva v 17. storočí. Keď mladý farmár Ralph vyorie na poli zvláštnu lebku, ešte netuší, čo tým rozpúta. Keďže lebka z poľa zmizne, miestny sudca odmieta pripustiť niečo nadprirodzené. Ľudia však začínajú podliehať diabolskému kultu a začnú sa stretávať v starom opustenom chráme, odkiaľ ich ovláda sám diabol cez mladú Angelu. Niektorým ľuďom sa na tele zjaví tzv. diablova koža a práve tých diabol potrebuje, aby bol dostatočne silný. Sudca však nezaháľa a spolu s dedinčanmi sa vyberie diabla zneškodniť. Nahota, vraždy, znásilnenie, krv - to všetko sa dá nájsť vo filme. (Jimbopepo)

Knor

Skvělej folk-horor se syrovou atmosférou, já to prostě miluju. Na venkově v temném středověku se dějou divný věci za kterými stojí pohanský kult se svými rituály k přivedení temného pána. Starý ale dobrý, jsou tu nahotinky v čele se sexy Lindou Hayden, rituály, trocha gore, posedlost a především atmosférický dusno. Já jsem naprosto spokojenej. ()

Pitryx odpad!

Mně to tedy moc nezaujalo. Děj si nedržel linii a občas jsem se nudil. Nenašel jsem na snímku v podstatě nic pozitivního. 201209239127/9258 ()

hasacisko

strasna kravina cely film je maximalne amatersky, herecke vykony katastrofalne, pribeh aj konanie postav  naivne. Keby tento film vznikol o 20 rokov skor, tak by sa to dalo prepacit no s ohladom na rok vzniku je to velmi slabe. ()

TylerD.

Překvapilo. Super zasazení na venkov 17. století. Bohužel některé scény se hodně táhnou. Hlavní postavu (vlastně si ani nejsem jistý že byla hlavní) přehlušují další a díky tomu jsem se s žádnou plně nesžil. A proč se v druhé části filmu už ani jednou neobjeví kněz? Prostě najednou zmizí ze scény. ()