Reklama

Reklama

Hanebný pancharti

  • USA Inglourious Basterds (více)
Trailer 2
USA / Německo, 2009, 153 min (Alternativní 147 min)

Začátek Hanebných panchartů zastihuje Shosannu Dreyfus (Mélanie Laurent) v Němci okupované Francii, kde před jejíma očima nacistický důstojník Hans Landa (Christoph Waltz) vyvraždil její rodinu. Shosanna se štěstím uniká do Paříže a ukrývá se tu pod novou identitou majitelky a provozovatelky biografu. Na jiném místě v Evropě se pod vedením poručíka Aldo Rainea (Brad Pitt) formuje skupina židovských vojáků s cílem nemilosrdně mstít činy nacistů a šířit mezi nimi strach. K Aldově "Panchartům", jak si sami říkají, se přidává i německá herečka a britská tajná agentka Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger), jež má za úkol svrhnout vedoucí představitele Třetí říše. A v šeru promítací kabiny zatím Shosanna spřádá vlastní plán odplaty... (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

I tady napíšu můj názor k výsledkům Zlatých Globů. Avatar s Cameronem ať mi vylížou koule. Nechápu výhru Avatara v nejlepší režii a už vůbec ne v nejlepším dramatu. Vše by si měl zasloužit Tarantino!

levente

levente (hodnocení, recenze)

Forsberg11, ne že bych z tvých názorů byl šťastný a vlastně - ne že by mě Tvůj odchod nepotěšil, ale tohle je setsakra debilní důvod k tomu, abys odcházel... Hanební pancharti za to fakt nestojí.

L_Johnny

L_Johnny (hodnocení, recenze)

J? no ok,,sem jeho fanda a fakt sem ho tam nepostřehl,tak to bude asi tim :D

L_Johnny

L_Johnny (hodnocení, recenze)

Hele prosim vaz, v Panchatech hraje Samuel l Jackson.... .... muzem mi někdo přiblížit scenu kde ??? vubec si to neuvědomuju

Carodej_pes

Carodej_pes (hodnocení, recenze)

vzhledem k tomu, s jakou rychlostí se tady přidávají zajímavosti, bych tipoval, že si počkáš tak půl roku. Pak budeš spokojen (horší bude, že si to za tu dobu možná stačíš rozmyslet - ale to už bude pozdě :D ).

woody

woody (hodnocení, recenze)

Forsberg: Napiš POMOvi a požádej ho o vymazání z osobních důvodů... DO IT!

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Protože si myslím, že by tě teď nebo později mrzelo TO, co jsi tu "vybudoval".

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

To, či je film v Topke slebo nie je nemá nič spoločné s kvalitami filmu, ale s jeho obľúbenosťou. Preto sa Topka ani nemá brať moc vážne. To, že už v Topke nie je aj tento film neznamená, že nepatrí medzi to najkvalitnejšie, jednoducho pre užívateľov tejto stránky nepatrí medzi 200 najobľúbenejších. Každý má mať svoj vlastný rebríček a Top 200 sa moc neriadiť. Aspoń ja sa Topkou vôbec neriadim a sám uznám, čo za kvalitné považujem a čo nie.

Carodej_pes

Carodej_pes (hodnocení, recenze)

Co přesně vyjadřuje obecné hodnocení na csfd.cz a vůbec obecně na bázích stejného zaměření?

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Citace:
"Forsberg11; 19.11.2009 21:35; Keď to vypadne z top 200 prestanem prispievať do diskusií a zruším svoj účet na CSFD."

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Mě se hlavně líbí, že se s tim nesral a konečně všechny ty bastardy sejmul.

bigwendy

bigwendy (hodnocení, recenze)

Pro mě je tenhle film největším překvapením roku 2009. Normálně jsem čekala něco úplně jiného. Je to super film. Většinu válečných filmů (výjimkou jsou u mě snad jen Dopisy z Iwojimy, Černý jestřáb sestřelen a Valkýra) a akčňáků nemusím, ale na tohle jsem koukala s otevřenou pusou a bavila jsem se a bylo mi úplně jedno, že si Tarantino vymýšlí. Je to prostě magor a mě se líbí, co dělá:-)

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Normálne som v šoku, práve som dopozeral panchartov a ono sa na to normálne dalo aj pozerať a dokonca som tomu dal aj 4*. Nevidel som všetky Tarantinove filmy, jeho štýl mi moc nesedí, žiadny jeho film sa nedá ani trochu brať vážne, v podstate sú to všetko paródie a síce to platí aj o tomto filme, ale aspoň si už od teraz môžem povedať, že aj Tarantino má film, ktorý sa mi páči. A ani mu tu moc neprekážal nedostatok akcie, pretože dialógy boli na dobrej úrovni. Len škoda, že pancharti nedostali viac priestoru, scény s nimi ma bavili viac ako zvyšok.

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

hmmm...no tak to je ťažká otázka kto by si to zaslúžil viac...ja by som sa teda nevedel rozhodnúť....

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

Keď sa to tu načalo, tak ja som sa zamyslel nad jednou vecou:Keby boli oba filmy (IB a NCFOM) nominované v jeden rok, tak ktorý by vyhral za vedľajšieho herca?? Bardem, alebo Waltz??? Pre mňa jednoznačne Waltz...

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Tahle země není pro starý 9/10 Vynikající film a Bardem geniální.

MrCreosote

MrCreosote (hodnocení, recenze)

Pro mě není nejlepším mlékařem Christoph Waltz, ale Javier Bardem. V jakém filmu, na to určitě přijdete sami. A pokud bych měl označit nějakou opravdu nezapomenutelnou část, pak by to bylo: ,,Au revoir, Shoshanna!"

Související novinky

Guy Ritchie chystá válečný thriller

Guy Ritchie chystá válečný thriller

22.02.2021

Režisér Podfu(c)ku či Gentlemanů Guy Ritchie si zdá se vyhlídl svůj příští projekt. Britský filmař se čerstvě upsal režii snímku Ministry of Ungentlemanly Warfare pro studio Paramount. Kromě režie se… (více)

Jeremy Irons ve filmu o Mnichovské dohodě

Jeremy Irons ve filmu o Mnichovské dohodě

04.11.2020

Netflix obsadil první herce do chystané adaptace knihy Mnichov, jež není nijak spjatá se stejnojmenným filmem Stevena Spielberga z roku 2005. V novém snímku, který vychází z bestselleru spisovatele… (více)

Star Trek 4 našel režiséra

Star Trek 4 našel režiséra

20.11.2019

…a není jím Quentin Tarantino. Na eRkovou verzi Star Treku od režiséra Pulp Fiction nebo Hanebných panchartů si nejspíš budeme muset ještě nějakou dobu počkat, mezitím ale studio Paramount najalo… (více)

Tarantinův Hollywood ještě delší?

Tarantinův Hollywood ještě delší?

25.05.2019

Okolo nového snímku Quentina Tarantina (Pulp Fiction) je po premiéře na festivalu v Cannes dost rušno. Většina recenzentů film chválí, našli se ale i tací, které neoslnil režisérův přístup k ženským… (více)

Reklama

Reklama