Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

mata77

Film v určitých momentoch zaujímavým spôsobom ukazuje na polarizáciu spoločnosti a niektoré z veľkých problémov v štátoch. Romantika ako hlavný motív na mňa fungovala možno aj preto, že sa mi neopozeraní herci v roliach páčili a chémia medzi nimi bola na začiatku totálne na bode mrazu k čomu práve prispievali ich rozdielne názory. Pozitívne plus k tomu všetkému dodali aj originálne skladby, zložené priamo pre film, keďže jedna postava bola aktívny muzikant a je aj v reálnom živote. ()

Likan7

Ona je bez peněz, on je bez peněz, tak budou obírat vládu USA :) Jejich štěstí při svatbě je podobný jako když jste objednaný k zubaři na vrtání stoličky, ale kdo by se v tom vrtal. Pokud tenhle vtipný fakt přehlédnete, jsou Zranitelná srdce celkem solidní film, který minimálně neurazí, a možná i pohladí po duši. Sofia Carson je nádherná, Nicholas Galitzine zase příšerný herec a i když jim tam chemie moc nefunguje, odpustíte jim to. Klasický romantický drama, který se minimálně vaší přítelkyni bude líbit. ()

zorrra

Pekná romantika,dobrá hudba,proste všetko,čo ma taka klasická romantická dráma v sebe mať. Jasné,že človek vie,aký to bude mať dej,je to predvídateľné,ale povedzme si úprimne,prečo by nemohli byť aj takéto filmy? Mňa osobne film potešil,dojal,ústredná dvojica bola pekná na pohľad,odsypalo to,na piatkový večer doma pri pohári vínka jednoducho dobré. Hodnotím na 3,5 * 💜 ()

EvilPhoEniX

Zatím to vypadá na nejlépe hodnocenou romcom z Netflixu a je to opravdu velmi fajn, tedy pro příznivce žánru. Docela netradiční příběh dvou atraktivních lidí- krásná a nadějná zpěvačka vs mariňák se vezmou kvůli finančním výhodám a dotacím, ale budou před všemi muset předstívat svůj fiktivní vztah, aby nešli před soud. Nic se samozřejmě neobejde bez komplikací. Herci jsou hodně fajn a dá se jim fandit,Sofia Carson né jen hezky vypadá, ale i úžasně zpívá a dojde na pár dějových překvapení. Na můj vkus mi tu chybí humor, je to vážnější a místy smutné, což k filmu sice sedí, ale úplně to nevyhledávám. Překvapivě bavilo a fanouškům žánru doporučuji. Něžné pohlaví bude určitě spokojené. 65% ()

Aljak

Toľko oslavných ód kade-tade, a pritom to až také unikátne a výnimočného vôbec nebolo. Miestami som mal dokonca pocit akoby pozerám ďalší film Nicholasa Sparksa. Ale treba uznať, že to bola pekná romanca, určite lepšia ako tie klišé hlúposti á la Rosamunde und Inge. Scenár vyznieva miestami trochu prvoplánovo, ale rozhodne som sa nenudil a bolo to celkom fajn. Postavy ma bavili, aj s ich pohnutými osudmi, ktoré aspoň poriadne rozprúdili dej. V rámci tohto žánra je to určite nadpriemer, ale globálne je to tak akurát na 3*. ()

• Když jsou Cassie (Sofia Carson) a Luke (Nicholas Galitzine) oddáváni, říkají své „ano“, zatímco stojí čelem k oddávající. Když si později Cassie pouští video obřadu, říkají si „ano“ čelem k sobě. (Anyk)